M200O1-P02 LCD ekranı 20.0 inç LED panel 1600*900 LCD ekran
Marka Adı: CMO
Model Numarası: M200O1-P02
Model adı:
M200O1-P02
Çapraz Boyut:
20.0"
Panel Tipi:
a-Si TFT-LCD, CELL, FOB
Aktif Alan:
442.8 ((W) × 249.075 ((H) mm
Anahat Boyutu:
454.3 ((W) × 260.075 ((H) × 1.83 ((D) mm
Tedavi:
Yansıma önleyici (%25 Puslu), Sert kaplama (3H)
geçirgenlik:
6.9% (Tip) (Polarizer ile)
Yığın:
520g (Maks.)
İçin kullanılır:
Masaüstü Monitörü
Sürücü IC listesi:
Dahili COG 6 kaynak COF + 3 kapı COG yongaları
Ürün Açıklaması
M200O1-P02LCD panelliÜrün ayrıntıları:
Ortak organizasyonLCD ekranıM200O1-L07
üreticisi Ortak organizasyon
Model Adı M200O1-L07
ekran boyutu 20.0 inç
Ekran tipi a-Si TFT-LCD, LCM
Karar 1600 ((RGB) × 900 [HD+] 91PPI
Piksel yapılandırması RGB Dikey Şerit
Ekran boyutu 442.8 ((H) × 249.075 ((V) mm
Fiziksel boyut 462.8 ((H) × 272 ((V) mm
Görsel boyut 446.8 ((H) × 253.2 ((V) mm
Yüzey işleme Antiglare (Haze 25%), sert kaplama (3H)
Parlaklık 200 cd/m2 (Tip.)
Karşıtlık 7001 (Tip) (TM)
En iyi açı Saat 6'da.
Optik mod TN, Normalde Beyaz, Yayıcı
Görme açısı 45/45/20/45 (Tip) ((CR≥10)
Yanıt süresi 1/4 (Tip) (Tr/Td)
Renk sayısı 16.7M 72% NTSC
Arka ışık tipi CCFL [2 adet], 50 bin saat, sürücü yok
Ağırlık 1.65/1.70Kgs (Tip/Max.)
Başvur Masaüstü Monitörü
Yenilenme hızı 120Hz
Dokunma fonksiyonu - Hayır.
sinyal sistemi LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pin Bağlantı
Güçlendirme voltajı 5.0V (Tip.)
Maksimum derecelendirme Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C
20.0 inç 1600*900 çözünürlük M200O1-L07 bilgisayar LCD Ekran modülü
M200O1-P02 LCD Ekran Ödeme Bilgisi:
1Çoğu Ödeme Yolu Kabul Ediliyor:
2Ödeme seçeneklerinin çeşitliliği:
3Güvenli İşlem Süreci:
4Basitleştirilmiş Çekme Süreci:
5Ödeme Yardımı için İletişim:
6İşlemlerde Şeffaflık:
7Onay ve makbuz:
Ödemenizi başarıyla tamamladıktan sonra, uygun olduğu gibi bir onay ve makbuz alacaksınız.
M200O1-P02LCD panelli Nakliye ve Paket:M200O1-P02 LCD ekranı 20.0 inç LED panel 1600*900 LCD ekran 0
M200O1-P02 LCD Ekranı Önemli Bildirim:
1Nakliye şirketlerine karşı dikkat:
2Nakliyecilerle ilgili potansiyel riskler:
3Kırılma İddiaları üzerindeki etkisi:
4- Kırıklara yardım edemeyenler:
5- Nakliye için tavsiyeler:
6Cam Ürünlerinin kırılganlığı:
7Ek koruma için sigorta satın alın:
8Sigorta İddiaları ile ilgili:
M200O1-P02 LCD Ekranı iade politikası:
1- Genel geri dönüş kabulü:
2Geri dönüş şartları:
3Geri dönüş yetkisi (RMA) için bizimle iletişime geçin:
4Kullanılmamış ve Açılmamış Paket:
Ürün orijinal, açılmamış ambalajında iade edilmelidir.
5Dönmeden önce e-posta bildirimi:
6RMA numarası gerekliliği:
7Geri gönderim:
8Geri dönüşü olmayan eşyalar:
Bazı eşyaların geri dönüşü olmayan özel koşulları olabilir ve bunlar açıkça bildirilecektir.
M200O1-P02LCD panelliSık sorulan sorular:
S: Aradığım LCD'yi web sitesinde bulamıyorum, ne yapmalıyım?
A: Bize bazı fotoğraflar verebilirsiniz, raflarımızda çok fazla LCD var.
S: Mallarımı ne kadar süreyle alacağım?M200O1-P02?
A: Genel olarak, DHL/FEDEX/UPS/TNT ile elinize 3-8 gün sürecektir.
S: Nasıl ödeme yapılır?M200O1-P02?
A: T / T, Paypal, Western Union kabul ediyoruz.
S: Peki yaM200O1-P02Almadığım işe yaramaz mı?
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%