15.0 inç 1024*768 tft LCD ekran ekranı HSD150MX12-A
Marka Adı: HannStar
Model Numarası: HSD150MX12-A
Ödeme Şartları: Banka havalesi, Western Union
Model adı:
HSD150MX12-A
Çapraz Boyut:
15.0"
Çözünürlük:
1024(RGB)×768, XGA 85PPI
Aktif Alan:
304,128(G)×228,096(Y) mm
Çerçeve Açılışı:
307,2(G)×231,2(Y) mm
Anahat (mm):
336 × 249 × 13.5 (H×V×D)
Renk derinliği:
16,2M %58 NTSC
Yığın:
1,07/1,10Kg (Tip./Maks.)
İçin kullanılır:
Masaüstü Monitörü
Sinyal Tipi:
LVDS (1 ch, 8-bit), 20 pin Bağlantı
Ürün Açıklaması
HSD150MX12-ALCD panelliÜrün ayrıntıları:
HannStarLCDEkran HSD150MX12-A
Panel markası HannStar
Model P/N HSD150MX12-A
Çapraz Boyut 15.0"
Panel Türü a-Si TFT-LCD, LCM
Karar 1024 ((RGB) × 768, XGA 85PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Etkin Alan 304.128 ((W) × 228.096 ((H) mm
Bezel Açılışı 307.2 ((W) × 231.2 ((H) mm
Çizelge ((mm) 336 × 249 × 13.5 (H×V×D)
Tedavi Parlama karşıtı, sert kaplama (3H)
Parlaklık 200 cd/m2 (Tip.)
Kontrast oranı 250: 1 (Tip) (TM)
Görme açısı 60/60/40/60 (Tip) ((CR≥10)
Yanıt 35 (Tip.) ((Tr+Td) ms
İyi görünüm Saat 6'da.
Çalışma Modu TN, Normalde Beyaz, Yayıcı
Renk Derinliği 16.2M 58% NTSC
Arka ışık 2 adet CCFL, 50 bin saat, Şoför yok.
Kütle 1.07/1.10Kgs (Tip/Max.)
Kullanılır Masaüstü Monitörü
Yenilenme Hızı 60Hz
Dokunmatik ekran - Hayır.
Sinyal Türü LVDS (1 ch, 8-bit), 20 pin Bağlantı
Voltaj kaynağı 3.3V (Tip.)
Ratingler. Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C
HSD150MX12-A LCD Ekranı Olağanüstü Değer Önerisi:
Kalite, gereksiz eklentilere karşı:
Maliyetleri en aza indirmek, kaliteyi en üst düzeye çıkarmak:
HSD150MX12-ALCD panelli Nakliye ve Paket:15.0 inç 1024*768 tft LCD ekran ekranı HSD150MX12-A 0
HSD150MX12-A LCD Ekranı Taşıma Şartları:
Hızlı Nakliye: Satıcı nakliye için DHL'yi kullanır ve 1-3 günlük hızlı teslimat süresi vaat eder.
HSD150MX12-A LCD Ekran Garanti:
HSD150MX12-ALCD panelliSık sorulan sorular:
S: Eğer ben emrediyorsam.HSD150MX12-AnMalları ne zaman göndereceksin?
A: Sipariş, ödemeyi aldıktan sonra 2-3 iş günü içinde gönderilecektir.
S: Benim siparişimi açıklayabilir misiniz?HSD150MX12-A Çok düşük bir fiyata mı?
A: Evet, yapabiliriz. Lütfen gönderilmeden önce bize bildirin.
S: Örnek siparişlerini kabul ediyor musunuz?HSD150MX12-A ?
A: Elbette!Örnek siparişi hoşgeldin!
S: Siparişimi ödeyebilir miyim?HSD150MX12-AKredi kartıyla mı?
A: Evet!Paypal hesabınızdan kredi kartınızı kullanabilirsiniz.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%