NLB084SV01L-01 800*600 Tft LCD Panel 8.4 inç Tft LCD Modülü Ekranı
Marka Adı: NLT
Model Numarası: NLB084SV01L-01
Adedi: 1 parça
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
ÇIN
Model Name:
NLB084SV01L-01
Screen Size:
8.4"
Resolution:
800(RGB)×600, SVGA 119PPI
Active Area:
170.4(W)×127.8(H) mm
Çerçeve Açılışı:
174,0(G)×131,4(Y) mm
Outline (mm):
200×152×8.7 (H×V×D)
Kontrast Oranı:
800 : 1 (Tip.) (TM)
Viewing Angle:
80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10)
Tepki:
3/15 (Tip.)(Tr/Td) ms
Used for:
Industrial
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Vurgulamak:
320x240 Tft LCD Panel
3.8 inç Tft LCD Modülü Ekranı
NL3224CR24-03 Tft LCD Panel
Ürün Açıklaması
NLB084SV01L-01 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
Marka NLT
Model P/N NLB084SV01L-01
Çapraz Boyut 8.4
Panel Türü a-Si TFT-LCD, LCM
Karar 800 ((RGB) × 600, SVGA 119PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Etkin Alan 170.4 ((W) × 127.8 ((H) mm
Bezel Açılışı 174.0(W) ×131.4 ((H) mm
Çizelge (mm) 200×152×8.7 (H×V×D)
Tedavi Parlama karşıtı, sert kaplama (3H)
Parlaklık 400 cd/m2 (Tip.)
Kontrast oranı 800: 1 (Tip) (TM)
Görme açısı 80/80/80/80 (Tip)
Yanıt 3/15 (Tip) ((Tr/Td) ms
İyi görünüm Saat 6'da.
Çalışma Modu TN, Normalde Beyaz, Yayıcı
Renk Derinliği 262K/16.7M 40% NTSC
Arka ışık WLED, 50K saat, LED Sürücü ile
Kütle 260/280g (Tip/En fazla.)
Kullanılır Sanayi
Yenilenme Hızı 60Hz
Dokunmatik ekran - Hayır.
Sinyal Türü LVDS (1 ch, 6/8-bit), Bağlantı20 Pin
Voltaj kaynağı 3.3V (Tip.)
NLB084SV01L-01 LCD Ekran Şirket Hakkında:
NLB084SV01L-01 LCD Panel Nakliye ve Paket:
NLB084SV01L-01 800*600 Tft LCD Panel 8.4 inç Tft LCD Modülü Ekranı 0
NLB084SV01L-01 LCD ekranı iade ve garanti:
NLB084SV01L-01 LCD Panel Sık Sorular:
S: Mallarımı ne kadar süre alacağım?NLB084SV01L-01?
A: Genel olarak, DHL/FEDEX/UPS/TNT ile elinize 3-8 gün sürecektir.
S: Büyük miktarda ihtiyacım varsa bana indirim yapabilir misiniz?NLB084SV01L-01?
A: Elbette!Büyük sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
A: Evet, yapabiliriz. Lütfen gönderilmeden önce bize bildirin.
S: Garanti ne kadar sürer?
A: 90 günlük garanti sunuyoruz.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%