TCG057QVLPEANN-GN60 Endüstriyel için 5.7 inç 320*240 LCD Ekran
Marka Adı: Kyocera
Model Numarası: LQ038Q7DB03R
Adedi: 1 parça
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
ÇIN
Model Name:
TCG057QVLPEANN-GN60
Diagonal Size:
5.7"
Karar:
320(RGB)×240, QVGA 70PPI
Active Area:
115.2(W)×86.4(H) mm
Anahat (mm):
134.5 (h) × 103.4 (v) × 8.5 (d) mm
Luminance:
400 cd/m² (Typ.)
Tepki Süresi:
10/25 (Tip) ((Tr+Td)
Operating Mode:
TN, Normally White, Transmissive
Signal Type:
Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 33 pins Connector
Max. Ratings:
Operating Temp.: -20 ~ 70 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 80 °C
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Ürün Açıklaması
TCG057QVLPEANN-GN60 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
Marka Kyocera
Model P/N TCG057QVLPEANN-GN60
Çapraz Boyut 5.7"
Panel Türü a-Si TFT-LCD, LCM
Karar 320 ((RGB) × 240, QVGA 70PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Etkin Alan 115.2 ((W) × 86.4 ((H) mm
Bezel Açılışı 118.4 ((W) × 89.6 ((H) mm
Çizelge Dim. 134.5 ((H) × 103.4 ((V) × 8.5 ((D) mm
Tedavi Parlama (Karanlık % 0)
Parlaklık 400 cd/m2 (Tip.)
Kontrast oranı 5001 (Tip) (TM)
Yön göster Simetri
Yanıt Zamanı 10/25 (Tip) ((Tr+Td)
Görme açısı -
Çalışma Modu TN, Normalde Beyaz, Yayıcı
Destek Rengi 262K 57% NTSC
Işık Kaynağı WLED, 50K saat, sürücü yok.
Ağırlık 140g (Tip.)
Tasarlanmıştır Sanayi
Çerçeve Hızı 60Hz
Dokunma Paneli - Hayır.
Arayüz Tipi Paralel RGB (1 ch, 6 bit), 33 pin Bağlantı
Güç kaynağı 3.3V (Tip.)
Çevre Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70 °C; Depolama sıcaklığı: -30 ~ 80 °C
TCG057QVLPEANN-GN60 LCD Ekranı Not:
TCG057QVLPEANN-GN60 LCD Ekranı Şirket Hakkında:
TCG057QVLPEANN-GN60 LCD Panel Gemi ve Paket:
TCG057QVLPEANN-GN60 Endüstriyel için 5.7 inç 320*240 LCD Ekran 0
TCG057QVLPEANN-GN60 LCD ekranı iade ve garanti:
TCG057QVLPEANN-GN60 LCD Ekran Sık Sorulan Sorular:
S: Büyük miktarda ihtiyacım varsa bana indirim yapabilir misiniz?TCG057QVLPEANN-GN60?
A: Elbette!Büyük sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
S: Siparişimi ödeyebilir miyim?TCG057QVLPEANN-GN60 Kredi kartıyla mı?
A: Evet!Paypal hesabınızdan kredi kartınızı kullanabilirsiniz.
A: Evet, yapabiliriz. Lütfen gönderilmeden önce bize bildirin.
S: Garanti ne kadar sürer?
A: 90 günlük garanti sunuyoruz.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%