RV201U0M-N90 20.1 inç TFT LCD Panel 1600*1200 LCD ekranı
Marka Adı: BOE
Model Numarası: H361VL01 V5
Adedi: 1 parça
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
ÇIN
Model Name:
RV201U0M-N90
Resolution:
1600(RGB)×1200, UXGA 99PPI
Screen size:
20.1"
Active Area:
408(W)×306(H) mm
Outline Dim.:
432(H)×331.5(V) ×19.7(D) mm
Pixel Format:
RGB Vertical Stripe
Treatment:
Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H)
Parlaklık:
450 cd/m² (Tip.)
Contrast Ratio:
800:1 (Typ.) (TM)
Tasarlanmıştır:
Sanayi
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Vurgulamak:
3.6 inçlik TFT LCD Panel
40 pinli TFT LCD panelli
H361VL01 V5
Ürün Açıklaması
RV201U0M-N90 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
Marka BOE
Model P/N RV201U0M-N90
Çapraz Boyut 20.1
Panel Türü a-Si TFT-LCD, LCM
Karar 1600 ((RGB) × 1200, UXGA 99PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Etkin Alan 408 ((W) × 306 ((H) mm
Bezel Açılışı 411.0(W) ×309.0(H) mm
Çizelge Dim. 432 ((H) × 331.5 ((V) × 19.7 ((D) mm
Tedavi Antiglare (Haze 25%), sert kaplama (3H)
Parlaklık 450 cd/m2 (Tip.)
Kontrast oranı 8001 (Tip) (TM)
Yön göster Simetri
Yanıt Zamanı 25 (En fazla.) ((Tr+Td)
Görme açısı 85/85/85/85 (Min.) ((CR≥10)
Çalışma Modu ADS, normalde siyah, iletebilir.
Destek Rengi 16.7M 72% NTSC
Işık Kaynağı WLED, 30K saat, sürücü yok
Ağırlık 2.75Kg (Tip.)
Tasarlanmıştır Sanayi
Çerçeve Hızı 60Hz
Dokunma Paneli - Hayır.
Arayüz Tipi LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pin Bağlantı
Güç kaynağı 12.0V (Tip.)
Çevre Çalışma sıcaklığı: -30 ~ 80 °C; Depolama sıcaklığı: -55 ~ 85 °C
Ürün RV201U0M-N90 LCD Ekranı:
Renk uyumsuzluğu:
RV201U0M-N90 LCD Panel Taşıma ve Paket:
RV201U0M-N90 20.1 inç TFT LCD Panel 1600*1200 LCD ekranı 0
RV201U0M-N90 LCD Ekran Gönderi:
Sipariş işleme ve nakliye:
Uluslararası Nakliye Konusunda:
Gümrük ücreti ve vergisi:
İthalat Vergileri:
RV201U0M-N90 LCD ekranı iade politikası:
Geri dönüş süresi:
Geri gönderilen eşyaların durumu:
Hasarlı veya Kayıp Eşyaların Sorumluluğu:
Geri dönüş için nakliye ücretleri:
RV201U0M-N90 LCD Panel Sık Sorular:
S: Büyük miktarda ihtiyacım varsa bana indirim yapabilir misiniz? RV201U0M-N90?
A: Elbette!Büyük sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
S: Siparişimi ödeyebilir miyim?RV201U0M-N90Kredi kartıyla mı?
A: Evet!Paypal hesabınızdan kredi kartınızı kullanabilirsiniz.
S: Nasıl izleyebilirim?RV201U0M-N90?
A: size takip numarasını vereceğiz, sonra siparişinizi web sitesinden takip edebilirsiniz.
S: Garanti ne kadar sürer?
A: 90 günlük garanti sunuyoruz.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%