NV156FHM-N42 V8.0 15.6 inç TFT LCD Panel 1920*1080 LCD ekran
Marka Adı: BOE
Model Numarası: H361VL01 V1
Adedi: 1 parça
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
ÇIN
Model Adı:
NV156FHM-N42 V8.0
Resolution:
1920(RGB)×1080, FHD 141PPI
Screen size:
15.6"
Etkin Alan:
344,16(G)×193,59(Y) mm
Outline Size:
359.5(W)×223.8(H)×3.2(D) mm
Pixel Format:
RGB Vertical Stripe
Brightness:
250 cd/m² (Typ.)
Contrast Ratio:
800:1 (Typ.) (TM)
Viewing Angle:
85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10)
Application:
Laptop、Industrial
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Vurgulamak:
H361VL01 V1 TFT LCD Panel
3.6'' TFT LCD Panel
258PPI TFT LCD Panel
Ürün Açıklaması
NV156FHM-N42 V8.0 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
Marka BOE
Model P/N NV156FHM-N42 V8.0
Çapraz Boyut 15.6"
Panel Türü a-Si TFT-LCD, LCM
Karar 1920 ((RGB) × 1080, FHD 141PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Etkin Alan 344.16 ((W) × 193.59 ((H) mm
Bezel Açılışı -
Çizelge Boyutu 359.5 ((W) × 223.8 ((H) × 3.2 ((D) mm
Yüzey Parlama karşıtı, sert kaplama (3H)
Parlaklık 250 cd/m2 (Tip.)
Kontrast oranı 8001 (Tip) (TM)
Görme açısı 85/85/85/85 (Tip) ((CR≥10)
Ekran Kipi ADS, normalde siyah, iletebilir.
En iyi görüntü Simetri
Yanıt Zamanı 30 (Tip) ((Tr+Td)
Renkleri Göster 262K 45%NTSC
Lamba tipi 10S4PWLED, 15K saat, LED Sürücü ile
Sıklık 60Hz
Dokunmatik Ekran - Hayır.
Şekil tarzı İnce (PCBA düz, T≤3.2mm)
Uygulama Dizüstü bilgisayar, endüstriyel
Sinyal Arayüzü eDP (2 şerit), eDP1.2, HBR1 (2.7G/yol), 30 Pin Bağlantısı
Giriş Voltajı 3.3V (Tip.)
Ürün NV156FHM-N42 V8.0 LCD Ekranı:
Renk uyumsuzluğu:
NV156FHM-N42 V8.0 LCD Panel Gemi ve Paket:
NV156FHM-N42 V8.0 15.6 inç TFT LCD Panel 1920*1080 LCD ekran 0
NV156FHM-N42 V8.0 LCD Ekranı:
Sipariş işleme ve nakliye:
Uluslararası Nakliye Konusunda:
Gümrük ücreti ve vergisi:
İthalat Vergileri:
NV156FHM-N42 V8.0 LCD ekranı iade politikası:
Geri dönüş süresi:
Geri gönderilen eşyaların durumu:
Hasarlı veya Kayıp Eşyaların Sorumluluğu:
Geri dönüş için nakliye ücretleri:
NV156FHM-N42 V8.0 LCD Panel Sık Sorular:
S: Büyük miktarda ihtiyacım varsa bana indirim yapabilir misiniz?NV156FHM-N42 V8.0?
A: Elbette!Büyük sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
A: Evet, yapabiliriz. Lütfen gönderilmeden önce bize bildirin.
S: Siparişimi ödeyebilir miyim?NV156FHM-N42 V8.0Kredi kartıyla mı?
A: Evet!Paypal hesabınızdan kredi kartınızı kullanabilirsiniz.
S: Garanti ne kadar sürer?
Cevap: 90 günlük garanti veriyoruz.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%