| Marka Adı: | AUO |
| Model Numarası: | M270DVR03.2 hücre |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union, Western Union |
M270DVR03.2 CELL 27.0 inç 2K LCD Ekranı
M270DVR03.2 CELL LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | AUO |
| Model P/N | M270DVR03.2 Hücre |
| Çapraz Boyut | 27.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Karar | 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 108PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge ((mm) | 609.197 ((H) × 348.497 ((V) × 1.174 ((D) mm |
| Tedavi | Antiglare (Haze 25%) |
| Parlaklık | 0 cd/m2 |
| Kontrast oranı | 30001 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Yanıt | 8 (Tip) (G'den G'ye) |
| İyi görünüm | Simetri |
| Çalışma Modu | VA, normalde siyah, ışınlayıcı. |
| Plaka kalınlığı | 0.40+0.40 mm |
| İletişim | - |
| Renk Derinliği | 16.7M |
| Arka ışık | B/L yok |
| Ağırlık | - |
| Kullanılır | Masaüstü Monitörü / Oyun |
| Yenilenme Hızı | 240Hz |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| D-IC ayrıntıları | COF Dahili 8 kaynak çip |
| Sinyal Türü | eDP (8 şerit), HBR2 (5.4G/şerit), 51 pin Bağlantı |
| Voltaj kaynağı | 12V (Tip.) |
| Ratingler. | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |
M270DVR03.2 CELL LCD Panel Nakliye ve Paket:
![]()
S: Üretim veya ticaret şirketi misiniz?
A: Biz bir Ticaret Şirketiyiz. Biz LCD panel profesyonel distribütörleriyiz. Kendi depo ve envanterimiz var. Hedefimiz müşterilerimize en iyi ürünleri sunmaktır.
S: M270DVR03.2 CELL'in numune siparişini kabul ediyor musunuz?
A: Evet, hoş geldiniz!
S: Garanti süresi:M270DVR03.2 Hücre?
A: 90 gün.
S: EğerM270DVR03.2 HücreAldığım işe yaramaz mı?
A: Bizim M270DVR03.2 hücremiz nakliye öncesi test edildi. Eğer öyleyse, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar