| Marka Adı: | Innolux |
| Model Numarası: | M238HCA-P8Z |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
M238HCA-P8Z 23.8 Inch 1080p LCD Ekran Panelli
M238HCA-P8Z LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | Innolux |
| Model P/N | M238HCA-P8Z |
| Çapraz Boyut | 23.8" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Karar | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 92PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 527.04 ((W) × 296.46 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Dim. | 534.84 × 306.86 × 1.33 (H×V×D) |
| Tedavi | Antiglare (Haze 25%), sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 0 cd/m2 |
| Kontrast oranı | 1000: 1 (Tip) (TM) |
| Yön göster | Simetri |
| Yanıt Zamanı | 5 (Tip.) ((G'den G'ye) ms |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Çalışma Modu | AAS, Normalde Siyah, Yayıcı |
| Cam kalınlığı | 0.50+0.50 mm |
| İletişimlilik | 4.08% (Tip) (Polarizer ile) |
| Destek Rengi | 16.7M % 60 NTSC |
| Işık Kaynağı | B/L yok |
| Ağırlık | 450/500/525g (Min./tip/max.) |
| Tasarlanmıştır | Masaüstü Monitörü / Oyun |
| Çerçeve Hızı | 180Hz |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Sürücü IC listesi | Dahili COF 6 kaynak yongaları |
| Arayüz Tipi | LVDS (4 ch, 8 bit), 92 pin Bağlantı |
| Güç kaynağı | 12V (Tip.) |
| Çevre | Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |
M238HCA-P8Z LCD Panel Taşıma ve Paket:
![]()
M238HCA-P8Z LCD Panel Sık Sorular:
S: Aradığım LCD'yi web sitesinde bulamıyorum, ne yapmalıyım?
A: Bize bazı fotoğraflar verebilirsiniz, raflarımızda çok fazla LCD var.
S: Mallarımı ne kadar süreyle alacağım? M238HCA-P8Z ?
A: Genel olarak, DHL/FEDEX/UPS/TNT ile elinize 3-8 gün sürecektir.
S: Nasıl ödeme yapılır? M238HCA-P8Z ?
A: T / T, Paypal, Western Union kabul ediyoruz.
S: Peki ya M238HCA-P8ZAlmadığım işe yaramaz mı?
A: M238HCA-P8Z, nakliye edilmeden önce sıkı bir şekilde test edilecek. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Hala sorun varsa, değişimi veya geri dönüş panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar