| Marka Adı: | LG LCD |
| Model Numarası: | LM170E03-TLL3 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
LM170E03-TLL3 17.0 inç 1280*1024 LCD Ekran Ekranı
LM170E03-TLL3 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | LG LCD |
| Model P/N | LM170E03-TLL3 3 Uyumlu |
| Çapraz Boyut | 17.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1280 ((RGB) × 1024, SXGA 96PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 337.92 ((W) × 270.336 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | 341.6 ((W) × 274.0 ((H) mm |
| Çizelge ((mm) | 358.5 × 296.5 × 16.5 (H × V × D) |
| Tedavi | Parlama karşıtı, sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 300 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 800: 1 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 80/80/75/85 (Tip) ((CR≥10) |
| Yanıt | 1.2/3.8 (Tip.) ((Tr/Td) ms |
| İyi görünüm | Saat 12'de. |
| Çalışma Modu | TN, Normalde Beyaz, Yayıcı |
| Renk Derinliği | 16.7M 72%NTSC |
| Arka ışık | 4 PCCCFL, 50K saat, Sürücü Yok |
| Kütle | 1.60/1.68Kgs (Tip/Max.) |
| Kullanılır | Masaüstü Monitörü |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| Sinyal Türü | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pin Bağlantı |
| Voltaj kaynağı | 5.0V (Tip.) |
| Ratingler. | Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |
| LM170E03-TLL3 17.0 inç 1280*1024 LCD Ekran Ekranı | |
LM170E03-TLL3 LCD Panel Taşıma ve Paket:![]()
LM170E03-TLL3 LCD Ekran Tarifeleri ve ücretleri:
LM170E03-TLL3 LCD Panel Sık Sorular:
S: NasıldüzenLGLM170E03-TLL3 ?
A: T / T, Western Union, paypal kabul ediyoruz.
S: Garanti süresi: LM170E03-TLL3?
A: 90 gün.
S: Siparişim için düşük değer ilan edebilir misiniz? LM170E03-TLL3 Nakliye yaparken?
A: Evet, lütfen istediğiniz değeri bırakın.
S: Eğer LCD paneliniLM170E03-TLL3Aldığım işe yaramaz mı?
Cevap: Bizim LM170E03-TLL3 nakliye öncesi test ok oldu. Eğer olur, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin, Eğer hala sorun varsa, biz değişim veya geri panel kabul.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar