| Marka Adı: | LG LCD |
| Model Numarası: | LM181E1 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
LM181E1 18.1 inç 1280*1024 LCD Ekran Modülü
LM181E1 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | LG |
| Model P/N | LM181E1 |
| Çapraz Boyut | 18.1 |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1280 ((RGB) × 1024, SXGA 90PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 359.04 ((W) × 287.232 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | 363.5 ((W) × 292.0 ((H) mm |
| Çizelge ((mm) | 413 × 333 × 23.5 (H × V × D) |
| Tedavi | Parlama karşıtı, sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 150 cd/m2 (Min.) |
| Kontrast oranı | 150: 1 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 70/70/70/70 (Tip.) |
| Yanıt | 20/30 (Tip.) ((Tr/Td) ms |
| İyi görünüm | Simetri |
| Çalışma Modu | IPS, normalde siyah, iletken |
| Renk Derinliği | 16.7M 52% NTSC |
| Arka ışık | 4 PCCCFL, 20K saat, Sürücü Yok |
| Kütle | 3.00Kg (En fazla.) |
| Kullanılır | Masaüstü Monitörü |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| Sinyal Türü | LVDS (2 ch, 8-bit), 26 pin |
| Voltaj kaynağı | 12.0V (Tip.) |
| Ratingler. | Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |
| LM181E1 18.1 inç 1280*1024 LCD Ekran Modülü | |
LM181E1 LCD Panelli Taşıma ve Paket:![]()
LM181E1 LCD Ekran Tarifeleri ve ücretleri:
LM181E1 LCD Panel Sık Sorular:
S: Aradığım LCD'yi web sitesinde bulamıyorum, ne yapmalıyım?
A: Bize bazı fotoğraflar verebilirsiniz, raflarımızda çok fazla LCD var.
S: Mallarımı ne kadar süreyle alacağım?LM181E1?
A: Genel olarak, DHL/FEDEX/UPS/TNT ile elinize ulaşmak 3-8 gün sürecektir.
S: Nasıl ödeme yapılır?LM181E1?
A: T / T, Paypal, Western Union kabul ediyoruz.
S: Peki yaLM181E1Almadığım işe yaramaz mı?
Cevap: LM181E1 nakliye öncesi sıkı bir şekilde test edilecek. Eğer öyleyse, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar