| Marka Adı: | KOE |
| Model Numarası: | TX08D106VM0AAA |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union, Western Union |
TX08D106VM0AAA 3.0 inç 320*480 LCD Ekran Ekranı KOE için
TX08D106VM0AAA LCD Panel Ürün detayları:
| Marka | HITACHI |
| Model P/N | TX08D106VM0AAA |
| Çapraz Boyut | 3.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 320 ((RGB) × 480, HVGA 192PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 42.24 ((W) × 63.36 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Dim. | 47.34 ((H) × 72.94 ((V) × 1.9 ((D) mm |
| Tedavi | - |
| Parlaklık | 400 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 8001 (Tip) (TM) |
| Yön göster | Simetri |
| Yanıt Zamanı | 35 (Tip) ((Tr+Td) |
| Görme açısı | 85/85/85/85 (Tip) ((CR≥10) |
| Çalışma Modu | IPS, normalde siyah, iletken |
| Destek Rengi | 262K 90%NTSC |
| Işık Kaynağı | WLED [5S1P], W/O Sürücü |
| Ağırlık | TBD |
| Tasarlanmıştır | Cep telefonu |
| Çerçeve Hızı | - |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Arayüz Tipi | CPU, 40 pin, bağlantı |
| Güç kaynağı | 1.8/2.8V (Tip) (IOVCC1/VCI) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70 °C; Depolama sıcaklığı: -30 ~ 80 °C |
| TX08D106VM0AAA 3.0 inç 320*480 LCD Ekran Ekranı KOE için | |
TX08D106VM0AAA LCD Panel Taşıma ve Paket:
![]()
S: Üretim veya ticaret şirketi misiniz?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co., Ltd. bir Ticaret Şirketi. Biz LCD panellerin profesyonel dağıtımcılarıyız.Amacımız müşterilerimize en iyi ürünleri sunmaktır..
S: Siparişim ne zaman gönderilir?
A: Siparişler ödemeyi aldıktan sonra 1-2 iş günü içinde gönderilir.
S: Siparişim için nakliye sırasında düşük değer ilan edebilir misiniz?
A:Evet, ihtiyacınız olursa sizin için yapabiliriz.
S: Aldığım TX08D106VM0AAA LCD paneli çalışmazsa ne olur?
A: Tüm mallar gönderilmeden önce test edilecektir. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar