| Marka Adı: | LG Display |
| Model Numarası: | LM185WH1-TLA7 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
LM185WH1-TLA7 18.5 inç LCD Panel 1366*768 LCD Ekranı
LM185WH1-TLA7 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | LG Ekranı |
| Model P/N | LM185WH1-TLA7 |
| Çapraz Boyut | 18.5" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1366 ((RGB) × 768, WXGA 84PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 409.8 ((W) × 230.4 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | 413.4 ((W) × 234.0 ((H) mm |
| Çizelge ((mm) | 430.4 × 254.6 × 13.5 (H × V × D) |
| Tedavi | Parlama karşıtı, sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 300 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 1000: 1 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 85/85/75/85 (Tip) ((CR≥10) |
| Yanıt | 1.1/3.9 (Tip.) ((Tr/Td) ms |
| İyi görünüm | Saat 6'da. |
| Çalışma Modu | TN, Normalde Beyaz, Yayıcı |
| Renk Derinliği | 16.7M 72%NTSC |
| Arka ışık | 2 PCCCFL, 50K saat, Sürücü Yok |
| Kütle | 1.55/1.65Kgs (Tip/Max.) |
| Kullanılır | Masaüstü Monitörü |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| Sinyal Türü | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pin Bağlantı |
| Voltaj kaynağı | 5.0V (Tip.) |
| Ratingler. | Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |
| LM185WH1-TLA7 18.5 inç LCD Panel 1366*768 LCD Ekranı | |
LM185WH1-TLA7 LCD Panelli Taşıma ve Paketleme:
![]()
S: Siparişim ne zaman gelecek?18.5Inch LCDpanelLM185WH1-TLA7Gemi mi?
A: Siparişler ödemeyi aldıktan sonra 1-2 iş günü içinde gönderilir.
S: Test yapabilir misiniz?18.5inçlik LCD panelLM185WH1-TLA7Nakilden önce mi?
Merak etmeyin, LM185WH1-TLA7 nakliye öncesi test edildi.
S: Ne oldu?fLM185WH1-TLA7Aldığım işe yaramaz mı?
Cevap: LM185WH1-TLA7 gönderilmeden önce test edilecektir. Eğer öyle olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar