TM059JVHC04 5.9 inç 720*1520 LCD Ekran Ekran Modülü
Marka Adı: TIANMA
Model Numarası: TM059JVHC04
Adedi: 1 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Çin
Model Adı:
TM059JVHC04
Çapraz Boyut:
5,9"
Panel Türü:
a-Si TFT-LCD, Montaj
Karar:
720 (RGB) × 1520 287ppi
Piksel Biçimi:
RGB Dikey Şerit
Etkin Alan:
63.72 (W) × 134.52 (h) mm
Parlaklık:
450 (Tip.)(cd/m²)
Kontrast Oranı:
1000 : 1 (Tip.) (TM)
Renkleri Göster:
16,7 Milyon %70 NTSC
Uygulama:
Cep telefonu
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Ürün Açıklaması
TM059JVHC04 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
Marka TIANMA
Model P/N TM059JVHC04
Çapraz Boyut 5.9"
Panel Türü a-Si TFT-LCD, Montaj
Karar 720 ((RGB) × 1520 287PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Etkin Alan 63.72 ((W) × 134.52 ((H) mm
Bezel Açılışı -
Çizelge ((mm) 68.56 ((W) × 145.01 ((H)
Parlaklık 450 (Tip) (cd/m2)
Görme açısı 80/80/80/80 (Tip)
İyi görünüm Simetri
Renk Derinliği 16.7M % 70 NTSC
Kütle -
Yenilenme Hızı 60Hz
Tedavi Parmak izine karşı sert kaplama
Kontrast oranı 1000: 1 (Tip) (TM)
Çalışma Modu -
Yanıt 30 (Tip.) ((Tr+Td) ms
Arka ışık 7S2P WLED, sürücü yok
Kullanılır Cep telefonu
Dokunmatik ekran PCAP, I2C
Sinyal Türü MIPI (4 veri hattı) Bağlantı
Voltaj kaynağı 1.8/6.0/-6.0V (Tip) (IOVCC/VSP/VSN)
Ratingler. Depolama sıcaklığı: -30 ~ 70 °C Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 60 °C
TM059JVHC04 LCD Panel Arkadaşça Hatırlatma:
TM059JVHC04 LCD Panel Nakliye ve Paket:
TM059JVHC04 5.9 inç 720*1520 LCD Ekran Ekran Modülü 0
TM059JVHC04 LCD Panel Nakliye ve Teslimat Bilgisi:
TM059JVHC04 LCD panelini iade politikası:
İşbirliğiniz için teşekkür ederiz. Size hoş bir alışveriş deneyimi diliyoruz!
TM059JVHC04 LCD Panel Sık Sorular:
S: Büyük miktarda ihtiyacım varsa bana indirim yapabilir misiniz?TM059JVHC04?
A: Elbette!Büyük sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
S: Siparişimi ödeyebilir miyim?TM059JVHC04Kredi kartıyla mı?
A: Evet!Paypal hesabınızdan kredi kartınızı kullanabilirsiniz.
S: Mallarımı ne kadar süre alacağım?TM059JVHC04?
A: Genel olarak, DHL/FEDEX/UPS/TNT ile elinize 3-8 gün sürecektir.
S: Örnek siparişleri kabul ediyor musunuz?TM059JVHC04?
A: Elbette!Örnek siparişi hoşgeldin!
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%