LG için LM185WH1-TLDA 18.5 inç 1366*768 LCD Ekran Modülü
Marka Adı: LG Display
Model Numarası: LM185WH1-TLDA
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu
Çin
Model Adı:
LM185WH1-TLDA
Çapraz Boyut:
18,5"
Karar:
1366(RGB)×768, WXGA 84PPI
Etkin Alan:
409,8(G)×230,4(Y) mm
Çalışma Modu:
TN, Normalde Beyaz, Yayıcı
Renkleri Göster:
16.7M
Piksel Biçimi:
RGB Dikey Şerit
Tasarlanmıştır:
Masaüstü Monitörü
Çerçeve Hızı:
60Hz
Arayüz türü:
LVDS (2 kanal, 8 bit)
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Ürün Açıklaması
LM185WH1-TLDA LCD Panel Ürün ayrıntıları:
Marka LG Ekranı
Model P/N LM185WH1-TLDA
Çapraz Boyut 18.5"
Panel Türü a-Si TFT-LCD, LCM
Karar 1366 ((RGB) × 768, WXGA 84PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Etkin Alan 409.8 ((W) × 230.4 ((H) mm
Bezel Açılışı -
Yön göster -
Yanıt Zamanı -
Görme açısı -
Çalışma Modu TN, Normalde Beyaz, Yayıcı
Destek Rengi 16.7M
Işık Kaynağı
Ağırlık -
Tasarlanmıştır Masaüstü Monitörü
Çerçeve Hızı 60Hz
Dokunma Paneli -
Arayüz Tipi LVDS (2 ch, 8-bit)
Çevre Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C
LM185WH1-TLDA LCD panel Hakkımızda:
YONGS'te, aşağıdaki yükümlülükleri yerine getirmeye kararlıyız:
Memnuniyetiniz bizim önceliğimiz ve hizmetimizin her yönünde beklentileri aşmayı hedefliyoruz.
LM185WH1-TLDA LCD Panelli Taşıma ve Paketleme:
LG için LM185WH1-TLDA 18.5 inç 1366*768 LCD Ekran Modülü 0
LM185WH1-TLDA LCD Panel Teslimi:
LM185WH1-TLDA LCD Panel Sonrası Servisi:
Lütfen satış sonrası rahat ve verimli bir deneyim sağlamak için bu şartları not edin.
LM185WH1-TLDA LCD Panel Sık Sorular:
S:Sipariş verirsem ne zaman göndereceksin?LM185WH1-TLDA?
A: Siparişler ödemeyi aldıktan sonra 1-2 iş günü içinde gönderilir.
S: Nasıl sipariş verilir?LG LM185WH1-TLDA ?
A: T/T, PAYPAL, WESTERN UNION kabul ediyoruz.
S: Test yapabilir misiniz?18.5inçlik LCD panelLM185WH1-TLDANakilden önce mi?
Merak etmeyin, LM185WH1-TLDA gönderilmeden önce test edilecektir.
S: EğerLG LM185WH1-TLDAAldığım işe yaramaz mı?
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%