| Marka Adı: | LG Display |
| Model Numarası: | LM185WH1-TLDA |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
LG için LM185WH1-TLDA 18.5 inç 1366*768 LCD Ekran Modülü
LM185WH1-TLDA LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | LG Ekranı |
| Model P/N | LM185WH1-TLDA |
| Çapraz Boyut | 18.5" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1366 ((RGB) × 768, WXGA 84PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 409.8 ((W) × 230.4 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Yön göster | - |
| Yanıt Zamanı | - |
| Görme açısı | - |
| Çalışma Modu | TN, Normalde Beyaz, Yayıcı |
| Destek Rengi | 16.7M |
| Işık Kaynağı | |
| Ağırlık | - |
| Tasarlanmıştır | Masaüstü Monitörü |
| Çerçeve Hızı | 60Hz |
| Dokunma Paneli | - |
| Arayüz Tipi | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |
| LG için LM185WH1-TLDA 18.5 inç 1366*768 LCD Ekran Modülü | |
LM185WH1-TLDA LCD Panelli Taşıma ve Paketleme:
![]()
S:Sipariş verirsem ne zaman göndereceksin?LM185WH1-TLDA?
A: Siparişler ödemeyi aldıktan sonra 1-2 iş günü içinde gönderilir.
S: Nasıl sipariş verilir?LG LM185WH1-TLDA ?
A: T/T, PAYPAL, WESTERN UNION kabul ediyoruz.
S: Test yapabilir misiniz?18.5inçlik LCD panelLM185WH1-TLDANakilden önce mi?
Merak etmeyin, LM185WH1-TLDA gönderilmeden önce test edilecektir.
S: EğerLG LM185WH1-TLDAAldığım işe yaramaz mı?
A: LG LM185WH1-TLDA'mız gönderilmeden önce test edildi. Eğer öyleyse, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar