TM101JVKP01-00 10.1 inç 1280*720 LCD Ekran
Marka Adı: TIANMA
Model Numarası: TM101JVKP01-00
Adedi: 1 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model Adı:
TM101JVKP01-00
Çapraz Boyut:
10.1"
Panel Türü:
a-Si TFT-LCD, Montaj
Karar:
1280(RGB)×720, WXGA 145PPI
Piksel Biçimi:
RGB Dikey Şerit
Etkin Alan:
223,68(G)×125,82(Y) mm
Parlaklık:
650 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
1000:1 (Tip.) (TM)
Renkleri Göster:
16,7 Milyon %73 NTSC
Uygulama:
Otomotiv Ekranı
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Ürün Açıklaması
TM101JVKP01-00 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
Marka TIANMA
Model P/N TM101JVKP01-00
Çapraz Boyut 10.1
Panel Türü a-Si TFT-LCD, Montaj
Karar 1280 ((RGB) × 720, WXGA 145PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Etkin Alan 223.68 ((W) × 125.82 ((H) mm
Bezel Açılışı -
Çizelge Dim. 243.1 ((W) ×148.1 ((H) ×13.4 ((D) mm
Tedavi Parmak izi önleyici + parlaklık önleyici, sert kaplama (2H), yansıma %4.5 (Max.)
Parlaklık 650 cd/m2 (Tip.)
Kontrast oranı 10001 (Tip) (TM)
Yön göster Simetri
Yanıt Zamanı 35 (En fazla.) ((Tr+Td)
Görme açısı 88/88/88/88 (Tip) ((CR≥10)
Çalışma Modu SFT, Normalde Siyah, İletişimsel
Destek Rengi 16.7M 73% NTSC
Işık Kaynağı WLED [7S3P], 10K saat, sürücü yok
Ağırlık 540±54g
Tasarlanmıştır Otomobil Ekranı
Çerçeve Hızı 60Hz
Dokunma Paneli PCAP
Arayüz Tipi LVDS (2 ch, 8-bit), 40 pin FPC
Güç kaynağı 3.3/6.0/-6.0/14/-10V (Tip.) ((VDD/VDDP/VDDN/VGH/VGL)
Çevre Çalışma sıcaklığı: -30 ~ 85 °C; Depolama sıcaklığı: -40 ~ 95 °C
TM101JVKP01-00 LCD Panel Arkadaşça Hatırlatma:
TM101JVKP01-00 LCD Panel Nakliye ve Paket:
TM101JVKP01-00 10.1 inç 1280*720 LCD Ekran 0
TM101JVKP01-00 LCD Panel Nakliye ve Teslimat Bilgisi:
TM101JVKP01-00 LCD Panel iade politikası:
İşbirliğiniz için teşekkür ederiz. Size hoş bir alışveriş deneyimi diliyoruz!
TM101JVKP01-00 LCD Panel Sık Sorular:
S: Test edebiliyor musun?TM101JVKP01-00Gönderilmeden önce?
A: Tabii ki, bizim LCD panel TM101JVKP01-00 gönderilmeden önce sıkı bir şekilde test edildi.
S: Nasıl sipariş verilir?TM101JVKP01-00?
A: T / T, Paypal, Western Union kabul ediyoruz.
S: Peki ya LCD panelliTM101JVKP01-00Aldığım işe yaramaz mı?
S: Üretim veya ticaret şirketi misiniz?
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%