| Marka Adı: | BOE |
| Model Numarası: | MV215FHB-N70 |
| Adedi: | 1 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
MV215FHB-N70 21.5 inç 1920*1080 LCD Ekran Ekranı
MV215FHB-N70 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | BOE |
| Model P/N | MV215FHB-N70 |
| Çapraz Boyut | 21.5" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Karar | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 102PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 476.064 ((W) × 267.786 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Dim. | 484.064 ((W) × 278.976 ((H) × 1.34 ((D) mm |
| Parlaklık | 0 cd/m2 |
| Yön göster | Simetri |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Plaka kalınlığı | 0.50+0.50 mm |
| Destek Rengi | 16.7M 77% NTSC |
| Ağırlık | 426g (Tip.) |
| Çerçeve Hızı | 60Hz |
| Tedavi | Antiglare (Haze 25%), sert kaplama (3H) |
| Kontrast oranı | 10001 (Tip) (TM) |
| Yanıt Zamanı | 14 (Tip) (G'den G'ye) |
| Çalışma Modu | ADS, normalde siyah, iletebilir. |
| İletişim | 5.1% (Tip) (Polarizer ile) |
| Işık Kaynağı | B/L yok |
| Tasarlanmıştır | Masaüstü Monitörü |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| D-IC ayrıntıları | COF İçeriye 6 adet kaynak yontuğu yerleştirilmiş |
| Arayüz Tipi | LVDS (2 ch, 8-bit) 30 pin Bağlantısı |
| Güç kaynağı | 5.0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |
MV215FHB-N70 LCD Panel Taşıma ve Paket:
![]()
S: Üretim veya ticaret şirketi misiniz?
A: Biz bir Ticaret Şirketiyiz, biz LCD panel profesyonel
Q: Nasıl oKırmızıRlcdGörüntüleLCD MV215FHB-N70?
A: T / T, Paypal, Western Union kabul ediyoruz.
S: Test edebiliyor musun?MV215FHB-N70Nakilden önce mi?
A: Tabii ki, bizim MV215FHB-N70 LCD panelimiz gönderilmeden önce sıkı bir şekilde test edildi.
S: Peki ya LCD paneliMV215FHB-N70Aldığım işe yaramaz mı?
A: LCD ekran MV215FHB-N70 nakliye öncesi test edildi. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişim veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar