LM190E03-A4K1 19.0 inç 1280*1024 LCD Ekranı
Marka Adı: LG Display
Model Numarası: LM190E03-A4K1
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu
Çin
Model Adı:
LM190E03-A4K1
Çapraz Boyut:
19.0"
Karar:
1280(RGB)×1024, SXGA 86PPI
Etkin Alan:
376,32(G)×301,056(Y) mm
Çalışma Modu:
TN, Normalde Beyaz, Yayıcı
Destek Rengi:
16.2M 72%NTSC
Piksel Biçimi:
RGB Dikey Şerit
Tasarlanmıştır:
Masaüstü Monitörü
Çerçeve Hızı:
60Hz
Arayüz türü:
LVDS (2 kanal, 8 bit), 30 pinli Konektör
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Ürün Açıklaması
LM190E03-A4K1 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
Marka LG
Model P/N LM190E03-A4K1
Çapraz Boyut 19.0"
Panel Türü a-Si TFT-LCD, LCM
Karar 1280 ((RGB) × 1024, SXGA 86PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Etkin Alan 376.32 ((W) × 301.056 ((H) mm
Bezel Açılışı 380.3 ((W) × 305.0 ((H) mm
Çizelge Dim. 404.2 ((H) × 330 ((V) × 20.5 ((D) mm
Tedavi Parlama (Haze 0%), Sert kaplama (2H), Yansıma karşısı
Parlaklık 400 cd/m2 (Tip.)
Kontrast oranı 5001 (Tip) (TM)
Yön göster Saat 12'de.
Yanıt Zamanı 2/10 (Tip) ((Tr/Td)
Görme açısı 70/70/75/65 (Tip.)
Çalışma Modu TN, Normalde Beyaz, Yayıcı
Destek Rengi 16.2M 72%NTSC
Işık Kaynağı CCFL [4 adet], 40K saat, sürücü yok
Ağırlık 2.50/2.63Kgs (Tip/Max.)
Tasarlanmıştır Masaüstü Monitörü
Çerçeve Hızı 60Hz
Dokunma Paneli - Hayır.
Arayüz Tipi LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pin
Güç kaynağı 5.0V (Tip.)
Çevre Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C
LM190E03-A4K1 LCD paneli Hakkımızda:
YONGS'te, aşağıdaki yükümlülükleri yerine getirmeye kararlıyız:
Memnuniyetiniz bizim önceliğimiz ve hizmetimizin her yönünde beklentileri aşmayı hedefliyoruz.
LM190E03-A4K1 LCD Panel Taşıma ve Paket:
LM190E03-A4K1 19.0 inç 1280*1024 LCD Ekranı 0
LM190E03-A4K1 LCD Panel Teslimatı:
LM190E03-A4K1 LCD Panel Sonrası Servisi:
Lütfen satış sonrası rahat ve verimli bir deneyim sağlamak için bu şartları not edin.
LM190E03-A4K1 LCD Panel Sık Sorular:
S: Malımı ödeyebilir miyim?LM190E03-A4K1 Kredi kartıyla mı?
A: Evet!Paypal hesabınızdan kredi kartınızı kullanabilirsiniz.
S: Mallarımı nasıl gönderiyorsunuz?LGLM190E03-A4K1 ?
A: DHL,UPS,Fedex ve EMS aracılığıyla dünyanın her yerine gönderebiliriz.
S: Üretim mi yoksa ticaret şirketi misiniz?
S: Büyük miktarda ihtiyacım varsa bana indirim yapabilir misiniz?LM190E03-A4K1 ?
A: Elbette!Büyük sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%