LM190E08-TLG3 19.0 inç LCD Modülü 1280*1024 LCD Ekranı
Marka Adı: LG Display
Model Numarası: LM190E08-TLG3
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model Adı:
LM190E08-TLG3
Çapraz Boyut:
19.0"
Karar:
1280(RGB)×1024, SXGA 86PPI
Etkin Alan:
376,32(G)×301,056(Y) mm
Çalışma modu:
TN, Normalde Beyaz, Yayıcı
Destek Rengi:
16,7 milyon %71 NTSC
Çerçeve Hızı:
60Hz
Arka ışık:
4 adetCCFL, 50K saat, Sürücüsüz
Tasarlanmıştır:
Masaüstü Monitörü
Arayüz türü:
LVDS (2 kanal, 8 bit), 30 pinli Konektör
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Ürün Açıklaması
LM190E08-TLG3 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
Marka LG
Model P/N LM190E08-TLG3
Çapraz Boyut 19.0"
Panel Türü a-Si TFT-LCD, LCM
Karar 1280 ((RGB) × 1024, SXGA 86PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Etkin Alan 376.32 ((W) × 301.056 ((H) mm
Bezel Açılışı 380.3 ((W) × 305.0 ((H) mm
Çizelge Boyutu 396 ((W) × 324 ((H) × 16 ((D) mm
Tedavi Parlama karşıtı, sert kaplama (3H)
Parlaklık 300 cd/m2 (Tip.)
Kontrast oranı 800: 1 (Tip) (TM)
Görme açısı 85/85/75/85 (Tip) ((CR≥10)
Yanıt 1.3/3.7 (Tip.) ((Tr/Td) ms
İyi görünüm Saat 6'da.
Çalışma Modu TN, Normalde Beyaz, Yayıcı
Renk Derinliği 16.7M 71%NTSC
Arka ışık 4 PCCCFL, 50K saat, Sürücü Yok
Kütle 1.95/2.05Kgs (Tip/Max.)
Kullanılır Masaüstü Monitörü
Yenilenme Hızı 60Hz
Dokunmatik ekran - Hayır.
Sinyal Türü LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pin
Voltaj kaynağı 5.0V (Tip.)
Ratingler. Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C
LM190E08-TLG3 LCD panosu Hakkımızda:
YONGS'te, aşağıdaki yükümlülükleri yerine getirmeye kararlıyız:
Memnuniyetiniz bizim önceliğimiz ve hizmetimizin her yönünde beklentileri aşmayı hedefliyoruz.
LM190E08-TLG3 LCD Panel Taşıma ve Paket:
LM190E08-TLG3 19.0 inç LCD Modülü 1280*1024 LCD Ekranı 0
LM190E08-TLG3 LCD Panel Teslimatı:
LM190E08-TLG3 LCD Panel Sonrası Servisi:
Lütfen satış sonrası rahat ve verimli bir deneyim sağlamak için bu şartları not edin.
LM190E08-TLG3 LCD Panel Sık Sorular:
S: Mallarımı ne kadar süre alacağım?LM190E08-TLG3 ?
A: Genel olarak, DHL/FEDEX/UPS/TNT ile elinize ulaşmak 3-8 gün sürecektir.
S: Büyük miktarda ihtiyacım varsa bana indirim yapabilir misiniz?LM190E08-TLG3 ?
A: Tabii ki.!Büyük bir sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
S: Örnek siparişleri kabul ediyor musunuz?LM190E08-TLG3 ?
A: Elbette! Örnek siparişi hoşgeldin!
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%