LG için LM190E08-TLJ7 19.0 inç 1280*1024 LCD Ekran Modülü
Marka Adı: LG
Model Numarası: LM190E08-TLJ7
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model Adı:
LM190E08-TLJ7
Çapraz Boyut:
19.0"
Karar:
1280(RGB)×1024, SXGA 86PPI
Etkin Alan:
376,32(G)×301,056(Y) mm
Anahat Dim.:
396(G)×324(Y)×16(D) mm
Sıklık:
60Hz
Çalışma Modu:
TN, Normalde Beyaz, Yayıcı
Işık kaynağı:
CCFL [2 adet], 50K saat, Sürücüsüz
Kullanılır:
Masaüstü Monitörü
Sinyal Arayüzü:
LVDS (2 kanal, 8 bit), 30 pinli Konektör
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Ürün Açıklaması
LM190E08-TLJ7 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
Marka LG Ekranı
Model P/N LM190E08-TLJ7
Çapraz Boyut 19.0"
Panel Türü a-Si TFT-LCD, LCM
Karar 1280 ((RGB) × 1024, SXGA 86PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Etkin Alan 376.32 ((W) × 301.056 ((H) mm
Bezel Açılışı 380.3 ((W) × 305.0 ((H) mm
Çizelge Dim. 396 ((W) × 324 ((H) × 16 ((D) mm
Tedavi Parlama karşıtı, sert kaplama (3H)
Parlaklık 250 cd/m2 (Tip.)
Kontrast oranı 10001 (Tip) (TM)
Yön göster Saat 6'da.
Yanıt Zamanı 1.3/3.7 (Tip.) ((Tr/Td)
Görme açısı 85/85/75/85 (Tip) ((CR≥10)
Çalışma Modu TN, Normalde Beyaz, Yayıcı
Destek Rengi 16.7M 72%NTSC
Işık Kaynağı CCFL [2 adet], 50 bin saat, sürücü yok
Ağırlık 2.45/2.58Kgs (Tip/Max.)
Tasarlanmıştır Masaüstü Monitörü
Çerçeve Hızı 60Hz
Dokunma Paneli - Hayır.
Arayüz Tipi LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pin
Güç kaynağı 5.0V (Tip.)
Çevre Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C
LM190E08-TLJ7 LCD Ekranı Uyarı:
Kurulum kılavuzu dahil değildir:
Uyumluluk Garantisi:
Kalite güvencesi ve test:
Alındıktan sonra önlemler:
Test sırasında güvenlik protokolü:
LM190E08-TLJ7 LCD Ekranı:
Uyumlu Boyut, Çözünürlük ve Arkaplan Işığı:
Yardım için bizimle iletişime geçin:
LM190E08-TLJ7 LCD Panel Taşıma ve Paket:LG için LM190E08-TLJ7 19.0 inç 1280*1024 LCD Ekran Modülü 0
LM190E08-TLJ7 LCD Panel Sık Sorular:
S: Ödeme nasıl yapılır?LM190E08-TLJ7 ?
A: T / T, Paypal, Western Union kabul ediyoruz.
S: Büyük miktarda ihtiyacım varsa bana indirim yapabilir misiniz?LM190E08-TLJ7 ?
A: Elbette!Büyük sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
S: Örnek siparişleri kabul ediyor musunuz?LM190E08-TLJ7 ?
A: Elbette!Örnek siparişi hoşgeldin!
S: Mallarımı ne kadar süre alacağım?LM190E08-TLJ7 ?
A: Genel olarak, DHL/FEDEX/UPS/TNT ile elinize ulaşmak 3-8 gün sürecektir.
LM190E08-TLJ7 LCD ekran servis saatleri:
Pazartesi-Cuma: 8:00 AM - 12:00 PM, 1:30 PM - 6:00 PM
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%