| Marka Adı: | LG |
| Model Numarası: | LM190WH1-TLA1 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
LM190WH1-TLA1 18.5 inç LCD Panel 1366*768 LCD Ekran
LM190WH1-TLA1 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | LG Ekranı |
| Model P/N | LM190WH1-TLA1 |
| Çapraz Boyut | 18.5" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1366 ((RGB) × 768, WXGA 84PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 409.8 ((W) × 230.4 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | 413.4 ((W) × 234.0 ((H) mm |
| Çizelge Boyutu | 430.4 ((W) × 254.6 ((H) × 13.5 ((D) mm |
| Yüzey | Parlama karşıtı, sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 300 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 10001 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 85/85/75/85 (Tip) ((CR≥10) |
| Ekran Kipi | TN, Normalde Beyaz, Yayıcı |
| En iyi görüntü | Saat 6'da. |
| Yanıt Zamanı | 1.1/3.9 (Tip.) ((Tr/Td) |
| Renkleri Göster | 16.7M 72%NTSC |
| Lamba tipi | 2 PCCCFL, 50K saat, Sürücü olmadan |
| Sıklık | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Panel Ağırlığı | 1.55Kg (Typ.) |
| Uygulama | Masaüstü Monitörü |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pin Bağlantı |
| Giriş Voltajı | 5.0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |
| LM190WH1-TLA1 18.5 inç LCD Panel 1366*768 LCD Ekran | |
LM190WH1-TLA1 LCD Panel Taşıma ve Paket:![]()
LM190WH1-TLA1 LCD Panel Sık Sorular:
S: Siparişim ne zaman gelecek?18.5Inch LCDpanelLM190WH1-TLA1Gemi mi?
A: Siparişler ödemeyi aldıktan sonra 1-2 iş günü içinde gönderilir.
S: Test yapabilir misiniz?18.5inçlik LCD panelLM190WH1-TLA1Nakilden önce mi?
Merak etmeyin, LM190WH1-TLA1 nakliye öncesi test edildi.
S: Ne oldu?fLM190WH1-TLA1Aldığım işe yaramaz mı?
Cevap: LM190WH1-TLA1 gönderilmeden önce test edilecektir. Eğer öyle olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar