LM200WD3-TLF1 20.0 inç TFT LCD Ekranı 1600*900 LCD Panel LVDS
Marka Adı: LG
Model Numarası: LM200WD3-TLF1
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model Adı:
LM200WD3-TLF1
Çapraz Boyut:
20.0"
Karar:
1600 ((RGB) × 900, HD + 91PPI
Etkin Alan:
442.8 ((W) × 249.075 ((H) mm
Anahat Boyutu:
462,8(G)×27,2(Y)×10,7(D) mm
Ekran Kipi:
TN, Normalde Beyaz, Yayıcı
Renkleri Göster:
16,7 milyon %72 NTSC
Lamba tipi:
13S2PWLED, 30K saat, Sürücü olmadan
Uygulama:
Masaüstü Monitörü
Sinyal Arayüzü:
LVDS (2 kanal, 8 bit), 30 pimli Konektör
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Ürün Açıklaması
LM200WD3-TLF1 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
Marka LG
Model P/N LM200WD3-TLF1
Çapraz Boyut 20.0"
Panel Türü a-Si TFT-LCD, LCM
Karar 1600 ((RGB) × 900, HD + 91PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Etkin Alan 442.8 ((W) × 249.075 ((H) mm
Bezel Açılışı 446.8 ((W) × 253.1 ((H) mm
Çizelge Boyutu 462.8 ((W) × 27.2 ((H) × 10.7 ((D) mm
Yüzey Parlama karşıtı, sert kaplama (3H)
Parlaklık 250 cd/m2 (Tip.)
Kontrast oranı 10001 (Tip) (TM)
Görme açısı 85/85/75/85 (Tip) ((CR≥10)
Ekran Kipi TN, Normalde Beyaz, Yayıcı
En iyi görüntü Saat 6'da.
Yanıt Zamanı 1.3/3.7 (Tip.) ((Tr/Td)
Renkleri Göster 16.7M 72%NTSC
Lamba tipi 13S2PWLED, 30K saat, Sürücü olmadan
Sıklık 60Hz
Dokunmatik Ekran - Hayır.
Panel Ağırlığı 1.49 / 1.50Kg (Tip / Maks.)
Uygulama Masaüstü Monitörü
Sinyal Arayüzü LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pin Bağlantı
Giriş Voltajı 5.0V (Tip.)
Çevre Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C
LM200WD3-TLF1 LCD Ekranı Uyarı:
Kurulum kılavuzu dahil değildir:
Uyumluluk Garantisi:
Kalite güvencesi ve test:
Alındıktan sonra önlemler:
Test sırasında güvenlik protokolü:
LM200WD3-TLF1 LCD Ekranı:
Uyumlu Boyut, Çözünürlük ve Arkaplan Işığı:
Yardım için bizimle iletişime geçin:
LM200WD3-TLF1 LCD Panel Taşıma ve Paket:LM200WD3-TLF1 20.0 inç TFT LCD Ekranı 1600*900 LCD Panel LVDS 0
LM200WD3-TLF1 LCD Panel Sık Sorular:
S: Nasıl izleyebilirim?LM200WD3-TLF1?
A: size takip numarasını vereceğiz ve sonra siparişinizi web sitesinden takip edebilirsiniz.
S: Büyük miktarda ihtiyacım varsa bana indirim yapabilir misiniz?LM200WD3-TLF1?
A: Elbette!Büyük sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
S: Örnek siparişleri kabul ediyor musunuz?LM200WD3-TLF1?
A: Elbette!Örnek siparişi hoşgeldin!
S: Siparişimi ödeyebilir miyim?LM200WD3-TLF1Kredi kartıyla mı?
A: Evet!Paypal hesabınızdan kredi kartınızı kullanabilirsiniz.
LM200WD3-TLF1 LCD Ekranı Hizmet Saatleri:
Pazartesi-Cuma: 8:00 AM - 12:00 PM, 1:30 PM - 6:00 PM
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%