| Marka Adı: | KOE |
| Model Numarası: | TX18D45VM5BPA |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
TX18D45VM5BPA 7.0 inç 800*480 LCD Ekran KOE için LCD
TX18D45VM5BPA LCD Panel Ürün detayları:
| Marka | KOE |
| Model P/N | TX18D45VM5BPA |
| Çapraz Boyut | 7.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 800 ((RGB) × 480, WVGA 133PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 152.4 ((W) × 91.44 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | 155.5 ((W) × 93.44 ((H) mm |
| Çizelge Boyutu | 165 ((W) × 106 ((H) × 9.9 ((D) mm |
| Yüzey | Parlama karşıtı, sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 480 cd/m2 (Typ.) |
| Kontrast oranı | 4001 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 80/80/80/80 (Tip) |
| Ekran Kipi | TN, Normalde Beyaz, Yayıcı |
| En iyi görüntü | - |
| Yanıt Zamanı | 20 (Tip) ((Tr+Td) |
| Renkleri Göster | 262K 45%NTSC |
| Lamba tipi | 3S9PWLED, 40K saat, Sürücü olmadan |
| Sıklık | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | Dört telden oluşan dirençli dokunuş, F/G |
| Panel Ağırlığı | 168 gram |
| Uygulama | Otomobil Ekranı |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (1 saat, 6 bit), 20 pin Bağlantı |
| Giriş Voltajı | 3.3V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70 °C; Depolama sıcaklığı: -30 ~ 80 °C; titreşim seviyesi: 2.0G (19.6 m/s2) |
| TX18D45VM5BPA 7.0 inç 800*480 LCD Ekran KOE için LCD | |
TX18D45VM5BPA LCD Panel Taşıma ve Paket:
![]()
S: Üretim veya ticaret şirketi misiniz?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co., Ltd. bir Ticaret Şirketi. Biz LCD panellerin profesyonel dağıtımcılarıyız.Amacımız müşterilerimize en iyi ürünleri sunmaktır..
S: Siparişim TX18D45VM5BPA ne zaman gönderilir?
A: Siparişler ödemeyi aldıktan sonra 1-2 iş günü içinde gönderilir.
S: Siparişim için nakliye sırasında düşük değer ilan edebilir misiniz?
A:Evet, ihtiyacınız olursa sizin için yapabiliriz.
S: Aldığım TX18D45VM5BPA LCD paneli çalışmazsa ne olur?
A: Tüm mallar gönderilmeden önce test edilecektir. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar