LM201U05-SLL1 20.1 inç 1600*1200 30 pin LVDS ekranı
Marka Adı: LG
Model Numarası: LM201U05-SLL1
Model Adı:
LM201U05-SLL1
Çapraz Boyut:
20.1"
Karar:
1600(RGB)×1200, UXGA 99PPI
Etkin Alan:
408(G)×306(Y) mm
Anahat Dim.:
432(Y)×331,5(D)×25,5(D) mm
Işık kaynağı:
CCFL [6 adet], 45K saat, Sürücüsüz
Renk Derinliği:
16,7 milyon %72 NTSC
Uygulama:
Masaüstü Monitörü
Çalışma Modu:
IPS, Normalde Siyah, Aktarıcı
Arayüz türü:
LVDS (2 kanal, 8 bit), 30 pinli Konektör
Ürün Açıklaması
LM201U05-SLL1 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
Marka LG Ekranı
Model P/N LM201U05-SLL1
Çapraz Boyut 20.1
Panel Türü a-Si TFT-LCD, LCM
Karar 1600 ((RGB) × 1200, UXGA 99PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Etkin Alan 408 ((W) × 306 ((H) mm
Bezel Açılışı 413.0(W) ×311.0(H) mm
Çizelge Dim. 432 ((H) × 331.5 ((V) × 25.5 ((D) mm
Tedavi Antiglare (Haze 25%), sert kaplama (3H)
Parlaklık 300 cd/m2 (Tip.)
Kontrast oranı 8001 (Tip) (TM)
Yön göster Simetri
Yanıt Zamanı 6.5/7.5 (Tip) (Tr/Td), 6 (Tip) (G'den G'ye)
Görme açısı 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10)
Çalışma Modu IPS, normalde siyah, iletken
Destek Rengi 16.7M 72%NTSC
Işık Kaynağı CCFL [6 adet], 45K saat, sürücü yok
Ağırlık 3.20/3.25Kgs (Tip/Max.)
Tasarlanmıştır Masaüstü Monitörü
Çerçeve Hızı 60Hz
Dokunma Paneli - Hayır.
Arayüz Tipi LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pin
Güç kaynağı 20.0V (Tip.)
Çevre Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C
LM201U05-SLL1 LCD Ekranı Uyarı:
Kurulum kılavuzu dahil değildir:
Uyumluluk Garantisi:
Kalite güvencesi ve test:
Alındıktan sonra önlemler:
Test sırasında güvenlik protokolü:
LM201U05-SLL1 LCD Ekranı:
Uyumlu Boyut, Çözünürlük ve Arkaplan Işığı:
Yardım için bizimle iletişime geçin:
LM201U05-SLL1 LCD Panel Taşıma ve Paket:LM201U05-SLL1 20.1 inç 1600*1200 30 pin LVDS ekranı 0
LM201U05-SLL1 LCD Panel SSS:
S: Benim siparişimi açıklayabilir misiniz?LM201U05-SLL1 Çok düşük bir fiyata mı?
A: Evet, yapabiliriz. Lütfen gönderilmeden önce bize bildirin.
S: Garanti süresi ne kadar?LM201U05-SLL1?
A: 90 günlük garanti.
S: Büyük miktarda ihtiyacım varsa bana indirim yapabilir misiniz?LM201U05-SLL1?
A: Elbette!Büyük sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
S: Eğer ben emrediyorsam.LM201U05-SLL1 Şimdi, malları ne zaman göndereceksiniz?
A: Sipariş, ödemeyi aldıktan sonra 2-3 iş günü içinde gönderilecektir.
LM201U05-SLL1 LCD Ekranı Hizmet Saatleri:
Pazartesi-Cuma: 8:00 AM - 12:00 PM, 1:30 PM - 6:00 PM
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%