LM215UH1-SDB1 21.5 inç 4K LCD Ekranı iMac A1418 2017 yılı için
Marka Adı: LG
Model Numarası: LM215UH1-SDB1
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model Adı:
LM215UH1-SDB1
Çapraz Boyut:
21,5"
Karar:
4096 ((RGB) × 2304 218PPI
Etkin Alan:
476,04(G)×267,77(Y) mm
Görme açısı:
89/89/89/89 (Tipik)(CR≥10)
iyi görünüm:
Simetri
Destek Rengi:
16.7M
Lamba tipi:
WLED, Sürücü Yok
Tasarlanmıştır:
Masaüstü Monitörü
Arayüz türü:
eDP (4 şeritli) Bağlantı
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Ürün Açıklaması
LM215UH1-SDB1 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
Marka LG Ekranı
Model P/N LM215UH1-SDB1
Çapraz Boyut 21.5"
Panel Türü a-Si TFT-LCD, Montaj
Karar 4096 ((RGB) × 2304 218PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Etkin Alan 476.04 ((W) × 267.77 ((H) mm
Bezel Açılışı -
Parlaklık -
Kontrast oranı 1200: 1 (Tip) (TM)
Görme açısı 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10)
Yanıt 14 (Tip) (G'den G'ye) ms
İyi görünüm Simetri
Çalışma Modu -
Renk Derinliği 16.7M
Arka ışık WLED, Sürücü Yok
Kütle -
Kullanılır Masaüstü Monitörü
Yenilenme Hızı 60Hz
Dokunmatik ekran - Hayır.
Sinyal Türü eDP (4 şeritli) Bağlantı
Voltaj kaynağı 10.0V (Tip.)
Ratingler. Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C
LM215UH1-SDB1 LCD ekranı uyarısı:
Hızlı teslimatı sağlamak için lütfen bize doğru iletişim bilgilerinizi verin.
LM215UH1-SDB1 LCD Panel Taşıma ve Paket:
LM215UH1-SDB1 21.5 inç 4K LCD Ekranı iMac A1418 2017 yılı için 0
LM215UH1-SDB1 LCD Ekran Uluslararası siparişler:
Alıcı, uluslararası siparişlerle ilgili tüm gümrük ücretleri ve ithalat vergilerinden sorumludur.
LM215UH1-SDB1 LCD Ekran Ürün ve Nakliye Fiyatı Hakkında:
LM215UH1-SDB1 LCD Panel Sık Sorular:
S: Üretim veya ticaret şirketi misiniz?
S: Siparişim için nakliye sırasında düşük değeri ilan edebilir misiniz?
A: Evet, ihtiyacınız olursa sizin için yapabiliriz.
S: Nasıl yapılır? İstendiğim ekranı reklamlarınızda bulamıyorsam?
S: Neden büyük sipariş teslimat süreleri uzun?
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%