LM215WF9-SSB1 21.5 inç FHD LCD Ekranı HP 22-C Ekranı için
Marka Adı: LG
Model Numarası: LM215WF9-SSB1
Model Adı:
LM215WF9-SSB1
Çapraz Boyut:
21,5"
Karar:
1920(RGB)×1080, FHD 102PPI
Etkin Alan:
476.064(G)×267.786(Y) mm
Anahat Dim.:
484,5(G)×284,4(Y)×12,7(D) mm
Ekran Kipi:
IPS, Normalde Siyah, Aktarıcı
Destek Rengi:
16,7 milyon %72 NTSC
Işık kaynağı:
14S4P WLED, 30K saat, Sürücüsüz
Tasarlanmıştır:
Masaüstü Monitörü
Arayüz türü:
LVDS (2 kanal, 8 bit), 30 pinli Konektör
Ürün Açıklaması
LM215WF9-SSB1 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
Marka LG Ekranı
Model P/N LM215WF9-SSB1
Çapraz Boyut 21.5"
Panel Türü a-Si TFT-LCD, LCM
Karar 1920 ((RGB) × 1080, FHD 102PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Etkin Alan 476.064 ((W) × 267.786 ((H) mm
Bezel Açılışı -
Çizelge Boyutu 484.5 ((W) × 284.4 ((H) × 12.7 ((D) mm
Parlaklık 250 cd/m2 (Tip.)
Görme açısı 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10)
En iyi görüntü Simetri
Renkleri Göster 16.7M 72%NTSC
Sıklık 60Hz
Ağırlık 1.61/1.69Kg (Tip/Max.)
Yüzey Antiglare (Haze 25%), sert kaplama (3H)
Kontrast oranı 10001 (Tip) (TM)
Ekran Kipi IPS, normalde siyah, iletken
Yanıt Zamanı 14 (Tip) (G'den G'ye)
Lamba tipi 14S4P WLED, 30K saat, Sürücü olmadan.
Dokunmatik Ekran - Hayır.
Uygulama Masaüstü Monitörü
Sinyal Arayüzü LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pin
Giriş Voltajı 5.0V (Tip.)
Çevre Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C
LM215WF9-SSB1 LCD ekranı uyarısı:
Hızlı teslimatı sağlamak için lütfen bize doğru iletişim bilgilerinizi verin.
LM215WF9-SSB1 LCD Panel Taşıma ve Paket:
LM215WF9-SSB1 21.5 inç FHD LCD Ekranı HP 22-C Ekranı için 0
LM215WF9-SSB1 LCD Ekran Uluslararası siparişler:
Alıcı, uluslararası siparişlerle ilgili tüm gümrük ücretleri ve ithalat vergilerinden sorumludur.
LM215WF9-SSB1 LCD Ekran Ürün ve Nakliye Fiyatı Hakkında:
LM215WF9-SSB1 LCD Panel Sık Sorular:
S: Test edebiliyor musun?LM215WF9-SSB1Gönderilmeden önce?
A: Tabii ki, bizim LCD panelimiz LM215WF9-SSB1 gönderilmeden önce sıkı bir şekilde test edildi.
S: Nasıl sipariş verilir?LM215WF9-SSB1?
A: T / T, Paypal, Western Union kabul ediyoruz.
S: Peki ya LCD panelliLM215WF9-SSB1Aldığım işe yaramaz mı?
S: Üretim veya ticaret şirketi misiniz?
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%