| Marka Adı: | KOE |
| Model Numarası: | TX26D50VM0BAA |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
TX26D50VM0BAA 10.4 inç 800*600 TFT-LCD EKRAN KOE için
TX26D50VM0BAA LCD Panel Ürün detayları:
| Marka | HITACHI |
| Model P/N | TX26D50VM0BAA |
| Çapraz Boyut | 10.4 |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 800 ((RGB) × 600, SVGA 96PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 211.2 ((W) × 158.4 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | 215.8 ((W) × 163.0 ((H) mm |
| Çizelge Dim. | 243 ((H) × 185.1 ((V) × 11 ((D) mm |
| Tedavi | - |
| Parlaklık | 450 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 8001 (Tip) (TM) |
| Yön göster | Simetri |
| Yanıt Zamanı | 25 (Tip.) ((Tr+Td) |
| Görme açısı | 85/85/85/85 (Tip) ((CR≥10) |
| Çalışma Modu | IPS, normalde siyah, iletken |
| Destek Rengi | 16.7M 54% NTSC |
| Işık Kaynağı | WLED [3S8P], 70K saat, LED Sürücü ile |
| Ağırlık | 560g (Tip.) |
| Tasarlanmıştır | Sağlık |
| Çerçeve Hızı | 60Hz |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Arayüz Tipi | CMOS (1 ch, 8-bit), 40 pin |
| Güç kaynağı | 3.3V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70 °C; Depolama sıcaklığı: -30 ~ 80 °C; titreşim seviyesi: 2.0G (19.6 m/s2) |
| TX26D50VM0BAA 10.4 inç 800*600 TFT-LCD EKRAN KOE için | |
TX26D50VM0BAA LCD Panel Taşıma ve Paket:
![]()
S: Üretim veya ticaret şirketi misiniz?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co., Ltd. bir Ticaret Şirketi. Biz LCD panellerin profesyonel dağıtımcılarıyız.Amacımız müşterilerimize en iyi ürünleri sunmaktır..
S: Siparişim TX26D50VM0BAA ne zaman gönderilir?
A: Siparişler ödemeyi aldıktan sonra 1-2 iş günü içinde gönderilir.
S: Siparişim için nakliye sırasında düşük değer ilan edebilir misiniz?
A:Evet, ihtiyacınız olursa sizin için yapabiliriz.
S: Aldığım TX26D50VM0BAA LCD paneli çalışmazsa ne olur?
A: Tüm mallar gönderilmeden önce test edilecektir. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar