LM220WE1-TLP1 22.0 inç LCD ekran 1680*1050 LCD ekran
Marka Adı: LG
Model Numarası: LM220WE1-TLP1
Model Adı:
LM220WE1-TLP1
Çapraz Boyut:
22.0"
Karar:
1680(RGB)×1050, WSXGA+ 90PPI
Etkin Alan:
473,76(G)×296,1(Y) mm
Piksel Biçimi:
493,7(Y)×320,1(D)×15(D) mm
Ekran Kipi:
TN, Normalde Beyaz, Yayıcı
Destek Rengi:
16,7 milyon %72 NTSC
Işık kaynağı:
CCFL [2 adet], 50K saat, Sürücüsüz
Tasarlanmıştır:
Masaüstü Monitörü
Arayüz türü:
LVDS (2 kanal, 8 bit), 30 pinli Konektör
Ürün Açıklaması
LM220WE1-TLP1 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
Marka LG Ekranı
Model P/N LM220WE1-TLP1
Çapraz Boyut 22.0"
Panel Türü a-Si TFT-LCD, LCM
Karar 1680 ((RGB) × 1050, WSXGA + 90PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Etkin Alan 473.76 ((W) × 296.1 ((H) mm
Bezel Açılışı 477.7 ((W) × 300.1 ((H) mm
Çizelge Dim. 493.7 ((H) × 320.1 ((V) × 15 ((D) mm
Tedavi Parlama karşıtı, sert kaplama (3H)
Parlaklık 250 cd/m2 (Tip.)
Kontrast oranı 10001 (Tip) (TM)
Yön göster Saat 6'da.
Yanıt Zamanı 1.3/3.7 (Tip.) ((Tr/Td)
Görme açısı 85/85/75/85 (Tip) ((CR≥10)
Çalışma Modu TN, Normalde Beyaz, Yayıcı
Destek Rengi 16.7M 72%NTSC
Işık Kaynağı CCFL [2 adet], 50 bin saat, sürücü yok
Ağırlık 2.35Kg (Typ.)
Tasarlanmıştır Masaüstü Monitörü
Çerçeve Hızı 60Hz
Dokunma Paneli - Hayır.
Arayüz Tipi LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pin
Güç kaynağı 5.0V (Tip.)
Çevre Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C
LM220WE1-TLP1 LCD ekranı uyarısı:
Hızlı teslimatı sağlamak için lütfen bize doğru iletişim bilgilerinizi verin.
LM220WE1-TLP1 LCD Panel Taşıma ve Paket:
LM220WE1-TLP1 22.0 inç LCD ekran 1680*1050 LCD ekran 0
LM220WE1-TLP1 LCD Ekran Uluslararası siparişler:
Alıcı, uluslararası siparişlerle ilgili tüm gümrük ücretleri ve ithalat vergilerinden sorumludur.
LM220WE1-TLP1 LCD Ekranı Ürün ve Nakliye Fiyatı Hakkında:
LM220WE1-TLP1 LCD Panel Sık Sorular:
S: Test edebiliyor musun?LM220WE1-TLP1 Gönderilmeden önce?
Elbette, bizim LCD panelimiz LM220WE1-TLP1 gönderilmeden önce sıkı bir şekilde test edildi.
S: Nasıl sipariş verilir?LG LM220WE1-TLP1?
A: T / T, Paypal, Western Union kabul ediyoruz.
S: LCD'nin garantisi ne kadar sürer?LM220WE1-TLP1?
A: 90 gün.
S: Peki ya LCD panelliLM220WE1-TLP1Aldığım işe yaramaz mı?
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%