LM220WE4-SLB1 orijinal stokta 22.0 inç LCD ekran
Marka Adı: LG
Model Numarası: LM220WE4-SLB1
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model Adı:
LM220WE4-SLB1
Çapraz Boyut:
22.0"
Karar:
1680(RGB)×1050, WSXGA+ 90PPI
Etkin Alan:
473,76(G)×296,1(Y) mm
Anahat (mm):
497,7(G)×320,1(Y)×36,2(D) mm
Ekran Kipi:
IPS, Normalde Siyah, Aktarıcı
Tasarlanmıştır:
Masaüstü Monitörü
Renk Derinliği:
16,7M %99sRGB
Arka ışık:
6 adet CCFL, 50 bin saat, Sürücü olmadan.
Sinyal Tipi:
LVDS (2 kanal, 8 bit), 30 pinli Konektör
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Ürün Açıklaması
LM220WE4-SLB1 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
Marka LG Ekranı
Model P/N LM220WE4-SLB1
Çapraz Boyut 22.0"
Panel Türü a-Si TFT-LCD, LCM
Karar 1680 ((RGB) × 1050, WSXGA + 90PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Etkin Alan 473.76 ((W) × 296.1 ((H) mm
Bezel Açılışı 477.7 ((W) × 300.1 ((H) mm
Çizelge Boyutu 497.7 ((W) × 320.1 ((H) × 36.2 ((D) mm
Parlaklık 300 cd/m2 (Tip.)
Görme açısı 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10)
En iyi görüntü Simetri
Renkleri Göster 16.7M 99%sRGB
Sıklık 60Hz
Ağırlık 2.37/2.49Kgs (Tip/Max.)
Yüzey Parlama karşıtı, sert kaplama (3H)
Kontrast oranı 10001 (Tip) (TM)
Ekran Kipi IPS, normalde siyah, iletken
Yanıt Zamanı 5.5/6.5 (Tip) (Tr/Td), 6 (Tip) (G'den G'ye)
Lamba tipi 6 adet CCFL, 50 bin saat, Sürücü olmadan.
Dokunmatik Ekran - Hayır.
Uygulama Masaüstü Monitörü
Sinyal Arayüzü LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pin
Giriş Voltajı 5.0V (Tip.)
Çevre Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C
LM220WE4-SLB1 LCD ekranı uyarısı:
Hızlı teslimatı sağlamak için lütfen bize doğru iletişim bilgilerinizi verin.
LM220WE4-SLB1 LCD Panel Taşıma ve Paket:
LM220WE4-SLB1 orijinal stokta 22.0 inç LCD ekran 0
LM220WE4-SLB1 LCD Ekranı Uluslararası Siparişler:
Alıcı, uluslararası siparişlerle ilgili tüm gümrük ücretleri ve ithalat vergilerinden sorumludur.
LM220WE4-SLB1 LCD Ekranı Ürün ve Nakliye Fiyatı Hakkında:
LM220WE4-SLB1 LCD Panel SSS:
S: Siparişimi ödeyebilir miyim?LM220WE4-SLB1Kredi kartıyla mı?
A: Evet!Paypal hesabınızdan kredi kartınızı kullanabilirsiniz.
A: Evet, yapabiliriz. Lütfen gönderilmeden önce bize bildirin.
S: Büyük miktarda ihtiyacım varsa bana indirim yapabilir misiniz?LM220WE4-SLB1?
A: Elbette!Büyük sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
S: Garanti ne kadar sürer?
A: 90 günlük garanti sunuyoruz.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%