| Marka Adı: | LG |
| Model Numarası: | LM230WF5-TLA1 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
LG için LM230WF5-TLA1 23.0 inç LCD Panel Modülü
LM230WF5-TLA1 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | LG Ekranı |
| Model P/N | LM230WF5-TLA1 |
| Çapraz Boyut | 23.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 95PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 509.184 ((W) × 286.416 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | 513.784 ((W) × 291.016 ((H) mm |
| Çizelge Boyutu | 533.2 ((W) × 312 ((H) × 11.8 ((D) mm |
| Yüzey | Parlama karşıtı, sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 250 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 10001 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 85/85/75/85 (Tip) ((CR≥10) |
| Ekran Kipi | TN, Normalde Beyaz, Yayıcı |
| En iyi görüntü | Saat 6'da. |
| Yanıt Zamanı | 1.3/3.7 (Tip.) ((Tr/Td) |
| Renkleri Göster | 16.7M 66% NTSC |
| Lamba tipi | 3 dize WLED, 30K saat, Sürücü olmadan |
| Sıklık | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Panel Ağırlığı | 1.90/2.10Kgs (Tip/Max.) |
| Uygulama | Masaüstü Monitörü |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pin Bağlantı |
| Giriş Voltajı | 5.0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |
| LG için LM230WF5-TLA1 23.0 inç LCD Panel Modülü | |
LM230WF5-TLA1 LCD Panel Taşıma ve Paket:![]()
LM230WF5-TLA1 LCD Panel Sık Sorular:
S: Aradığım LCD'yi web sitesinde bulamıyorum, ne yapmalıyım?
A: Bize bazı fotoğraflar verebilirsiniz, raflarımızda çok fazla LCD var.
S: Mallarımı ne kadar süreyle alacağım?LM230WF5-TLA1?
A: Genel olarak, DHL/FEDEX/UPS/TNT ile elinize ulaşmak 3-8 gün sürecektir.
S: Nasıl ödeme yapılır?LM230WF5-TLA1?
A: T / T, Paypal, Western Union kabul ediyoruz.
S: Peki yaLM230WF5-TLA1Almadığım işe yaramaz mı?
A: LM230WF5-TLA1 nakliye edilmeden önce sıkı bir şekilde test edilecek. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Hala sorun varsa, değişim veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar