| Marka Adı: | LG |
| Model Numarası: | LM230WF9-SSA3 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
LM230WF9-SSA3 23.0 inç 1920*1080 LCD Ekran Modülü
LM230WF9-SSA3 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | LG Ekranı |
| Model P/N | LM230WF9-SSA3 |
| Çapraz Boyut | 23.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 95PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 509.184 ((W) × 286.416 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Boyutu | 517.2 ((W) × 302.8 ((H) × 12.7 ((D) mm |
| Parlaklık | 250 cd/m2 (Tip.) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| En iyi görüntü | Simetri |
| Renkleri Göster | 16.7M 72%NTSC |
| Sıklık | 60Hz |
| Ağırlık | 1.79/1.88Kg (Tip/Max.) |
| Yüzey | Antiglare (Haze 25%), sert kaplama (3H) |
| Kontrast oranı | 10001 (Tip) (TM) |
| Ekran Kipi | IPS, normalde siyah, iletken |
| Yanıt Zamanı | 14 (Tip) (G'den G'ye) |
| Lamba tipi | 14S4P WLED, 30K saat, Sürücü olmadan. |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Uygulama | Masaüstü Monitörü |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pin |
| Giriş Voltajı | 5.0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |
| LM230WF9-SSA3 23.0 inç 1920*1080 LCD Ekran Modülü | |
LM230WF9-SSA3 LCD Panel Taşıma ve Paket:![]()
LM230WF9-SSA3 LCD Panel Sık Sorulan Sorular:
S: Aradığım LCD'yi web sitesinde bulamıyorum, ne yapmalıyım?
A: Bize bazı fotoğraflar verebilirsiniz, raflarımızda çok fazla LCD var.
S: Mallarımı ne kadar süreyle alacağım?LM230WF9-SSA3?
A: Genel olarak, DHL/FEDEX/UPS/TNT ile elinize ulaşmak 3-8 gün sürecektir.
S: Nasıl ödeme yapılır?LM230WF9-SSA3?
A: T / T, Paypal, Western Union kabul ediyoruz.
S: Peki yaLM230WF9-SSA3Almadığım işe yaramaz mı?
A: LM230WF9-SSA3 gönderilmeden önce sıkı bir şekilde test edilecektir. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Hala sorun varsa, değişim veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar