LM238WF2-SSL1 Masaüstü Monitörü için 23.8 inç 1920*1080 LCD Ekran Modülü
Marka Adı: LG
Model Numarası: LM238WF2-SSL1
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model Adı:
LM238WF2-SSL1
Çapraz Boyut:
23,8"
Karar:
1920(RGB)×1080, FHD 92PPI
Etkin Alan:
527,04(G)×296,46(Y) mm
Görme açısı:
89/89/89/89 (Tipik)(CR≥10)
Çalışma Modu:
IPS, Normalde Siyah, Aktarıcı
Renk Derinliği:
16,7 milyon %69 NTSC
Lamba tipi:
15S4PWLED, 30 bin saat
Kullanılır:
Masaüstü Monitörü
Sinyal Tipi:
LVDS (2 kanal, 8 bit), 30 pimli Konektör
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Ürün Açıklaması
LM238WF2-SSL1 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
Marka LG Ekranı
Model P/N LM238WF2-SSL1
Çapraz Boyut 23.8"
Panel Türü a-Si TFT-LCD, LCM
Karar 1920 ((RGB) × 1080, FHD 92PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Etkin Alan 527.04 ((W) × 296.46 ((H) mm
Bezel Açılışı -
Çizelge Boyutu 535 ((W) × 313 ((H) × 13.2 ((D) mm
Yüzey Parlama (Haze 0%), Sert kaplama (3H)
Parlaklık 250 cd/m2 (Tip.)
Kontrast oranı 10001 (Tip) (TM)
Görme açısı 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10)
Ekran Kipi IPS, normalde siyah, iletken
En iyi görüntü Simetri
Yanıt Zamanı 14 (Tip) (G'den G'ye)
Renkleri Göster 16.7M 69% NTSC
Lamba tipi 15S4PWLED, 30K saat
Sıklık 60Hz
Dokunmatik Ekran - Hayır.
Panel Ağırlığı 1.91/2.01Kgs (Tip/Max.)
Uygulama Masaüstü Monitörü
Sinyal Arayüzü LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pin Bağlantı
Giriş Voltajı 5.0V (Tip.)
Çevre Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C
LM238WF2-SSL1 LCD ekran fotoğrafları:
LM238WF2-SSL1 LCD Panel Taşıma ve Paket:LM238WF2-SSL1 Masaüstü Monitörü için 23.8 inç 1920*1080 LCD Ekran Modülü 0
LM238WF2-SSL1 LCD Ekran Gönderici Teslimat:
LM238WF2-SSL1 LCD Ekranı Geri:
LM238WF2-SSL1 LCD Panel Sık Sorular:
S: Büyük miktarda ihtiyacım varsa bana indirim yapabilir misiniz?LM238WF2-SSL1?
A: Elbette!Büyük sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
S: Nasıl izleyebilirim?LM238WF2-SSL1 ?
A: size takip numarasını vereceğiz ve sonra siparişinizi web sitesinden takip edebilirsiniz.
S: Ödeme nasıl yapılır?LM238WF2-SSL1 ?
A: T / T, Paypal, Western Union kabul ediyoruz.
S: Örnek siparişleri kabul ediyor musunuz?LM238WF2-SSL1?
A: Elbette!Örnek siparişi hoşgeldin!
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%