LM238WF2-SSM1 23.8 inç 1920*1080 LCD Ekran Modülü
Marka Adı: LG
Model Numarası: LM238WF2-SSM1
Model Adı:
LM238WF2-SSM1
Çapraz Boyut:
23,8"
Renk Derinliği:
16,7 milyon %69 NTSC
Lamba tipi:
15S4P WLED , 30K saat , Sürücüsüz
Sinyal Tipi:
LVDS (2 kanal, 8 bit), 30 pinli Konektör
Ürün Açıklaması
LM238WF2-SSM1 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
Marka LG Ekranı
Model P/N LM238WF2-SSM1
Çapraz Boyut 23.8"
Bezel Açılışı -
Çizelge Boyutu 535 ((W) × 313.12 ((H) × 13.2 ((D) mm
Parlaklık 250 cd/m2 (Tip.)
Görme açısı 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10)
En iyi görüntü Simetri
Renkleri Göster 16.7M 69% NTSC
Sıklık 60Hz
Ağırlık 1.96/2.05Kgs (Tip/Max.)
Yüzey Antiglare (Haze 25%), sert kaplama (3H)
Kontrast oranı 10001 (Tip) (TM)
Ekran Kipi IPS, normalde siyah, iletken
Yanıt Zamanı 14 (Tip) (G'den G'ye)
Lamba tipi 15S4P WLED, 30K saat, Sürücü olmadan
Dokunmatik Ekran - Hayır.
Uygulama Masaüstü Monitörü
Sinyal Arayüzü LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pin
Giriş Voltajı 5.0V (Tip.)
Çevre Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C
LM238WF2-SSM1 LCD ekran fotoğrafları:
LM238WF2-SSM1 LCD Panel Taşıma ve Paket:LM238WF2-SSM1 23.8 inç 1920*1080 LCD Ekran Modülü 0
LM238WF2-SSM1 LCD Ekran Nakliye Teslimi:
LM238WF2-SSM1 LCD Ekranı Geri:
LM238WF2-SSM1 LCD Panel Sık Sorular:
S: Örnek siparişleri kabul ediyor musunuz?LM238WF2-SSM1 ?
A: Tabii ki! Örnek siparişi hoş karşılanır.
S: Siparişimi ödeyebilir miyim?LM238WF2-SSM1Kredi kartı mı?
A: Evet! Kredi kartınızı Paypal hesabınızdan kullanabilirsiniz.
S: Garanti ne kadar sürer?
A: 90 günlük garanti sunuyoruz.
S: Şimdi sipariş verirsem, malları ne zaman göndereceksiniz?LM238WF2-SSM1 ?
A: Sipariş, ödemeyi aldıktan sonra 2-3 iş günü içinde gönderilecektir.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%