Masaüstü Monitörü için LM238WF2-SSM2 23.8 inç 1920*1080 LCD Ekran Modülü
Marka Adı: LG
Model Numarası: LM238WF2-SSM2
Model Adı:
LM238WF2-SSM2
Çapraz Boyut:
23,8"
Renk Derinliği:
16,7 Milyon %72 NTSC
Lamba tipi:
WLED [15S4P], 30K saat, sürücü yok
Sinyal Tipi:
LVDS (2 ch, 8 bit) 30 pin Bağlantısı
Ürün Açıklaması
LM238WF2-SSM2 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
Marka LG Ekranı
Model P/N LM238WF2-SSM2
Çapraz Boyut 23.8"
Bezel Açılışı -
Çizelge Dim. 535 ((W) × 313 ((H) × 11.65 ((D) mm
Parlaklık 250 cd/m2 (Tip.)
Yön göster Simetri
Görme açısı 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10)
Destek Rengi 16.7M 72% NTSC
Ağırlık 2.17/2.28Kgs (Tip/Max.)
Çerçeve Hızı 60Hz
Tedavi Parlama karşıtı, sert kaplama (3H)
Kontrast oranı 10001 (Tip) (TM)
Yanıt Zamanı 14 (Tip) (G'den G'ye)
Çalışma Modu IPS, normalde siyah, iletken
Işık Kaynağı WLED [15S4P], 30K saat, sürücü yok
Tasarlanmıştır Masaüstü Monitörü
Dokunma Paneli - Hayır.
Arayüz Tipi LVDS (2 ch, 8-bit) 30 pin Bağlantısı
Güç kaynağı 5.0 (Tip)
Çevre Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C
LM238WF2-SSM2 LCD ekran fotoğrafları:
LM238WF2-SSM2 LCD Panel Taşıma ve Paket:Masaüstü Monitörü için LM238WF2-SSM2 23.8 inç 1920*1080 LCD Ekran Modülü 0
LM238WF2-SSM2 LCD Ekran Gönderici Teslimat:
LM238WF2-SSM2 LCD Ekranı Geri:
LM238WF2-SSM2 LCD Panel Sık Sorular:
S: Mallarımı nasıl gönderiyorsunuz?LM238WF2-SSM2 ?
S: Ne kadar sürer?garanti ofLG LM238WF2-SSM2 ?
A: 90 günlük garanti.
S: Nasıl izleyebilirim?LM238WF2-SSM2 ?
Cevap: size takip numarasını vereceğiz sonra sipariş formunuzu web sitesinden takip edebilirsiniz.
S: Büyük miktarda ihtiyacım varsa bana indirim yapabilir misiniz?LM238WF2-SSM2?
A: Elbette!Büyük sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%