Masaüstü Monitörü için LM238WF2-SSN1 23.8 inç LCD Ekran Modülü
Marka Adı: LG
Model Numarası: LM238WF2-SSN1
Model Adı:
LM238WF2-SSN1
Çapraz Boyut:
23,8"
Renk Derinliği:
16,7 milyon %72 NTSC
Lamba tipi:
15S4PWLED, 30K saat, Sürücüsüz
Sinyal Tipi:
LVDS (2 kanal, 8 bit), 30 pinli Konektör
Ürün Açıklaması
LM238WF2-SSN1 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
Marka LG Ekranı
Model P/N LM238WF2-SSN1
Çapraz Boyut 23.8"
Bezel Açılışı -
Çizelge Boyutu 535 ((W) × 313 ((H) × 13.2 ((D) mm
Yüzey Antiglare (Haze 25%), sert kaplama (3H)
Görme açısı 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10)
Ekran Kipi IPS, normalde siyah, iletken
En iyi görüntü Simetri
Yanıt Zamanı 14 (Tip) (G'den G'ye)
Renkleri Göster 16.7M 72%NTSC
Lamba tipi 15S4PWLED, 30K saat, Sürücü olmadan
Sıklık 60Hz
Dokunmatik Ekran - Hayır.
Panel Ağırlığı 1.96Kg (Typ.)
Uygulama Masaüstü Monitörü
Sinyal Arayüzü LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pin
Giriş Voltajı 5.0V (Tip.)
Çevre Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C
LM238WF2-SSN1 LCD ekran fotoğrafları:
LM238WF2-SSN1 LCD Panel Taşıma ve Paket:Masaüstü Monitörü için LM238WF2-SSN1 23.8 inç LCD Ekran Modülü 0
LM238WF2-SSN1 LCD Ekran Nakliye Teslimi:
LM238WF2-SSN1 LCD Ekranı Geri:
LM238WF2-SSN1 LCD Panel Sık Sorular:
S: Garanti süresi ne kadar?LM238WF2-SSN1 ?
A: 90 günlük garanti.
S: Büyük miktarda ihtiyacım varsa bana indirim yapabilir misiniz?LM238WF2-SSN1?
A: Elbette!Büyük sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
S: Nasıl izleyebilirim?LM238WF2-SSN1?
A: size takip numarasını vereceğiz ve sonra siparişinizi web sitesinden takip edebilirsiniz.
S: Malımı ödeyebilir miyim?LM238WF2-SSN1Kredi kartıyla mı?
A: Evet!Paypal hesabınızdan kredi kartınızı kullanabilirsiniz.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%