| Marka Adı: | KOE |
| Model Numarası: | TX43D57VC0CAA |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
TX43D57VC0CAA 17.0 inç 1280*1024 KOE için LCD Ekran Paneli
TX43D57VC0CAA LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | HITACHI |
| Model P/N | TX43D57VC0CAA |
| Çapraz Boyut | 17.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1280 ((RGB) × 1024, SXGA 96PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 337.92 ((W) × 270.336 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | 341.5 ((W) × 274.6 ((H) mm |
| Çizelge Dim. | 368 ((H) × 306 ((V) × 21.3 ((D) mm |
| Tedavi | Antiglare |
| Parlaklık | 270 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 10001 (Tip) (TM) |
| Yön göster | Simetri |
| Yanıt Zamanı | 10/12 (Tip) (Tr/Td) |
| Görme açısı | 85/85/85/85 (Tip) ((CR≥10) |
| Çalışma Modu | IPS-Pro, normalde siyah, iletici. |
| Destek Rengi | 16.7M 73%NTSC |
| Işık Kaynağı | CCFL [4 adet], W/O Sürücü |
| Ağırlık | 2.10Kg (Tip.) |
| Tasarlanmıştır | Masaüstü Monitörü |
| Çerçeve Hızı | 60Hz |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Arayüz Tipi | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pin |
| Güç kaynağı | 5.0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |
| TX43D57VC0CAA 17.0 inç 1280*1024 KOE için LCD Ekran Paneli | |
TX43D57VC0CAA LCD panelli Nakliye ve Paket:
![]()
TX43D57VC0CAA LCD Panel Sık Sorular:
S: Üretim veya ticaret şirketi misiniz?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co., Ltd. bir Ticaret Şirketi. Biz LCD panellerin profesyonel dağıtımcılarıyız.Amacımız müşterilerimize en iyi ürünleri sunmaktır..
S: Siparişim TX43D57VC0CAA ne zaman gönderilir?
A: Siparişler ödemeyi aldıktan sonra 1-2 iş günü içinde gönderilir.
S: Siparişim için nakliye sırasında düşük değer ilan edebilir misiniz?
A:Evet, ihtiyacınız olursa sizin için yapabiliriz.
S: Aldığım TX43D57VC0CAA LCD paneli çalışmazsa ne olur?
A: Tüm mallar gönderilmeden önce test edilecektir. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar