Masaüstü Monitörü için LM238WF2-SSP2 23.8 inç LCD Ekran Modülü
Marka Adı: LG
Model Numarası: LM238WF2-SSP2
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model Adı:
LM238WF2-SSP2
Çapraz Boyut:
23,8"
Karar:
1920(RGB)×1080, FHD 92PPI
Etkin Alan:
527,04(G)×296,46(Y) mm
Görme açısı:
89/89/89/89 (Tipik)(CR≥10)
Çalışma Modu:
IPS, Normalde Siyah, Aktarıcı
Renk Derinliği:
16,7 milyon %72 NTSC
Lamba tipi:
WLED [15S4P], 30K saat, Sürücüsüz
Kullanılır:
Masaüstü Monitörü
Sinyal Tipi:
LVDS (2 kanal, 8 bit), 30 pinli Konektör
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Ürün Açıklaması
LM238WF2-SSP2 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
Marka LG Ekranı
Model P/N LM238WF2-SSP2
Çapraz Boyut 23.8"
Panel Türü a-Si TFT-LCD, LCM
Karar 1920 ((RGB) × 1080, FHD 92PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Etkin Alan 527.04 ((W) × 296.46 ((H) mm
Bezel Açılışı -
Çizelge Dim. 535 ((H) × 313 ((V) × 11.65 ((D) mm
Tedavi Antiglare (Haze 25%), sert kaplama (3H)
Parlaklık 250 cd/m2 (Tip.)
Kontrast oranı 10001 (Tip) (TM)
Yön göster Simetri
Yanıt Zamanı 14 (Tip) (G'den G'ye)
Görme açısı 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10)
Çalışma Modu IPS, normalde siyah, iletken
Destek Rengi 16.7M 72%NTSC
Işık Kaynağı WLED [15S4P], 30K saat, sürücü yok
Ağırlık 2.17/2.28Kgs (Tip/Max.)
Tasarlanmıştır Masaüstü Monitörü
Çerçeve Hızı 60Hz
Dokunma Paneli - Hayır.
Arayüz Tipi LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pin
Güç kaynağı 5.0 (Tip)
Çevre Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C
LM238WF2-SSP2 LCD ekran fotoğrafları:
LM238WF2-SSP2 LCD Panel Taşıma ve Paket:Masaüstü Monitörü için LM238WF2-SSP2 23.8 inç LCD Ekran Modülü 0
LM238WF2-SSP2 LCD Ekran Nakliye Teslimi:
LM238WF2-SSP2 LCD Ekranı Geri:
LM238WF2-SSP2 LCD Panel Sık Sorular:
S: Büyük miktarda ihtiyacım varsa bana indirim yapabilir misiniz?LM238WF2-SSP2 ?
A: Elbette!Büyük sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
A: Evet, yapabiliriz. Lütfen gönderilmeden önce bize bildirin.
S: Ödeme nasıl yapılır?LM238WF2-SSP2 ?
A: T / T, Paypal, Western Union kabul ediyoruz.
S: Garanti ne kadar sürer?
Cevap: 90 günlük garanti veriyoruz.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%