| Marka Adı: | LG Display |
| Model Numarası: | LM238WF7-SSA1 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
LM238WF7-SSA1 23.8 inç 1920*1080 LCD Panel Modülü
LM238WF7-SSA1 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | LG Ekranı |
| Model P/N | LM238WF7-SSA1 |
| Çapraz Boyut | 23.8" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 92PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 527.04 ((W) × 296.46 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Boyutu | 534.9 ((W) × 307 ((H) × 12.8 ((D) mm |
| Yüzey | Antiglare (Haze 25%), sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 250 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 10001 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Ekran Kipi | IPS, normalde siyah, iletken |
| En iyi görüntü | Simetri |
| Yanıt Zamanı | 14 (Tip) (G'den G'ye) |
| Renkleri Göster | 16.7M %100sRGB |
| Lamba tipi | 17S4PWLED, 30K saat, Sürücü olmadan |
| Sıklık | 120Hz |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Panel Ağırlığı | 2.25/2.36Kgs (Tip/Max.) |
| Uygulama | Masaüstü Monitörü, Oyun |
| Sinyal Arayüzü | eDP (4 şerit), HBR1 (2.7G/şerit), 30 pin Bağlantı |
| Giriş Voltajı | 5.0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |
| LM238WF7-SSA1 23.8 inç 1920*1080 LCD Panel Modülü | |
LM238WF7-SSA1 LCD Panel Taşıma ve Paket:
![]()
LM238WF7-SSA1 LCD Ekranı Taşıma:
LM238WF7-SSA1 LCD Panel SSS:
S:Sipariş verirsem ne zaman göndereceksin?LM238WF7-SSA1?
A: Siparişler ödemeyi aldıktan sonra 1-2 iş günü içinde gönderilir.
S: Nasıl sipariş verilir?LG LM238WF7-SSA1 ?
A: T/T, PAYPAL, WESTERN UNION kabul ediyoruz.
S: Test yapabilir misiniz?23.8inçlik LCD panelLM238WF7-SSA1Nakilden önce mi?
Merak etmeyin, LM238WF7-SSA1 nakliye öncesi test edilecek.
S: EğerLG LM238WF7-SSA1Aldığım işe yaramaz mı?
A: LG LM238WF7-SSA1'imiz gönderilmeden önce test edildi. Eğer öyleyse, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar