| Marka Adı: | BOE |
| Model Numarası: | AV070WVM-N14 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
AV070WVM-N14 Otomobil Ekranı için 7.0 inç LCD Ekranı
AV070WVM-N14 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | BOE |
| Model P/N | AV070WVM-N14 |
| Çapraz Boyut | 7.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 800 ((RGB) × 480, WVGA 133PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 152.4 ((W) × 91.44 ((H) mm |
| Çizelge Boyutu | 164.3 ((W) × 106.54 ((H) × 17.75 ((D) mm |
| Yüzey | Antiglare |
| Parlaklık | 1000 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 10001 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 85/85/85/85 (Tip) ((CR≥10) |
| Ekran Kipi | ADS, normalde siyah, ışınlayıcı. |
| En iyi görüntü | Simetri |
| Yanıt Zamanı | 30/30 (Tip) (Tr/Td) |
| Renkleri Göster | 16.7M % 70 NTSC |
| Lamba tipi | 7S3PWLED, 30K saat, Sürücü olmadan |
| Sıklık | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Uygulama | Dışarıda yüksek parlaklık, Otomobil ekranı |
| Sinyal Arayüzü | Paralel RGB (1 ch, 8-bit) + SPI, 50 pinFPC |
| Giriş Voltajı | 3.3V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: -40 ~ 85 °C; Depolama sıcaklığı: -40 ~ 90 °C |
| AV070WVM-N14 Otomobil Ekranı için 7.0 inç LCD Ekranı | |
AV070WVM-N14 LCD Panel Taşıma ve Paket:
![]()
AV070WVM-N14 LCD Panel Sık Sorular:
S: İstendiğim ekranı listelerinizde bulamıyorsam ne yapmalıyım?
A: stokta olmalı, lütfen doğrudan bizimle iletişime geçin. Eğer yoksa, sizin için bulmaya çalışabiliriz.
S: Neden büyük sipariş teslimat süreleri uzun?
A: Tüm LCD panelleri gönderilmeden önce sıkı bir şekilde test edilir, iyi kalite LCD panelini aldığınızdan ve iyi çalıştığınızdan emin olmak için!
S: Siparişim için nakliye sırasında düşük değer ilan edebilir misiniz?
A:Evet, ihtiyacınız olursa sizin için yapabiliriz.
S: Eğer LCD panelini AV070WVM-N14 Aldığım işe yaramaz mı?
A: Tüm mallar gönderilmeden önce test edilecektir. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar