| Marka Adı: | BOE |
| Model Numarası: | AV080WSM-NW2 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union, MoneyGram |
AV080WSM-NW2 8.0 inç LCD Panel Ekran Ekranı
AV080WSM-NW2 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | BOE |
| Model P/N | AV080WSM-NW2 |
| Çapraz Boyut | 8.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1024 ((RGB) × 600, WSVGA 148PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 176.64 ((W) × 99.36 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | 180.1 ((W) × 103.4 ((H) mm |
| Çizelge Dim. | 192.8 ((H) × 116.9 ((V) × 4.7 ((D) mm |
| Tedavi | - |
| Parlaklık | 600 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 8001 (Tip) (TM) |
| Yön göster | Simetri |
| Yanıt Zamanı | 25 (Tip.) ((Tr+Td) |
| Görme açısı | 80/80/80/80 (Tip) |
| Çalışma Modu | ADS, normalde siyah, ışınlayıcı. |
| Destek Rengi | 262K/16.7M %50NTSC |
| Işık Kaynağı | WLED [3S10P], 30K saat, sürücü yok |
| Ağırlık | 176/180g (tip/max.) |
| Tasarlanmıştır | Otomobil Ekranı |
| Çerçeve Hızı | 60Hz |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Arayüz Tipi | LVDS (1 ch, 6/8-bit), 40 pinFPC |
| Güç kaynağı | 3.3/11.5/21/-10V (Tip.) ((VDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70 °C; Depolama sıcaklığı: -30 ~ 80 °C |
| AV080WSM-NW2 8.0 inç LCD Panel Ekran Ekranı | |
AV080WSM-NW2 LCD Panel Gönderi ve Paketi:
![]()
AV080WSM-NW2 LCD Panel Sık Sorular:
S: Üretim veya ticaret şirketi misiniz?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co., Ltd. bir Ticaret Şirketi. Biz LCD panellerin profesyonel dağıtımcılarıyız.Amacımız müşterilerimize en iyi ürünleri sunmaktır..
S: AV080WSM-NW2 siparişim ne zaman gönderilir?
A: Siparişler ödemeyi aldıktan sonra 1-2 iş günü içinde gönderilir.
S: Siparişim için nakliye sırasında düşük değer ilan edebilir misiniz?
A:Evet, ihtiyacınız olursa sizin için yapabiliriz.
S: Aldığım AV080WSM-NW2 LCD paneli çalışmazsa ne olur?
A: Tüm mallar gönderilmeden önce test edilecektir. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar