| Marka Adı: | BOE |
| Model Numarası: | AV080WVB-NW1 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union, MoneyGram |
AV080WVB-NW1 8.0 inç LCD Panel Ekran Ekranı
AV080WVB-NW1 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | BOE |
| Model P/N | AV080WVB-NW1 |
| Çapraz Boyut | 8.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, CELL, FOG |
| Karar | 800 ((RGB) × 480, WVGA 117PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 176.4 ((W) × 99.36 ((H) mm |
| Çizelge Boyutu | 181.64 ((W) × 110 ((H) × 1.27 ((D) mm |
| Yüzey | Antiglare (Haze 25%) |
| Parlaklık | 0 cd/m2 |
| Kontrast oranı | 8001 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 80/80/80/80 (Tip) |
| Ekran Kipi | ADS, normalde siyah, ışınlayıcı. |
| En iyi görüntü | Simetri |
| Yanıt Zamanı | 30 (Tip) ((Tr+Td) |
| Cam Derinliği | 0.50+0.50 mm |
| İletişimlilik | 6.1% (Tip) (Polarizer ile) |
| Renkleri Göster | 262K/16.7M %50NTSC |
| Lamba tipi | B/L yok |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Sürücü IC | COGBin-built 1 kaynak + 1 kapı yongaları |
| Uygulama | Otomobil Ekranı |
| Sinyal Arayüzü | Paralel RGB (1 ch, 6/8-bit), 50 pin FPC |
| Giriş Voltajı | 3.3/10.75/21/-8V (Typ.) ((VDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70 °C; Depolama sıcaklığı: -30 ~ 80 °C |
| AV080WVB-NW1 8.0 inç LCD Panel Ekran Ekranı | |
AV080WVB-NW1 LCD Panel Nakliye ve Paket:
![]()
AV080WVB-NW1 LCD Panel Sık Sorular:
S: Üretim veya ticaret şirketi misiniz?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co., Ltd. bir Ticaret Şirketi. Biz LCD panellerin profesyonel dağıtımcılarıyız.Amacımız müşterilerimize en iyi ürünleri sunmaktır..
S: Siparişim AV080WVB-NW1 ne zaman gönderilir?
A: Siparişler ödemeyi aldıktan sonra 1-2 iş günü içinde gönderilir.
S: Siparişim için nakliye sırasında düşük değer ilan edebilir misiniz?
A:Evet, ihtiyacınız olursa sizin için yapabiliriz.
S: Aldığım AV080WVB-NW1 LCD panelini çalıştırmazsam ne olur?
A: Tüm mallar gönderilmeden önce test edilecektir. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar