| Marka Adı: | BOE |
| Model Numarası: | AV090HDE-N12 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union, MoneyGram |
AV090HDE-N12 9.0 inç LCD Ekran Ekranı LCD Panel
AV090HDE-N12 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | BOE |
| Model P/N | AV090HDE-N12 |
| Çapraz Boyut | 9.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, CELL, Full Cell |
| Karar | 1280 ((RGB) × 720, WXGA 163PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 198.72 ((W) × 111.78 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge (mm) | 203.72×120.58×1 (H×V×D) |
| Tedavi | - |
| Parlaklık | 0 cd/m2 |
| Kontrast oranı | 1000: 1 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 80/80/80/80 (Min.) ((CR≥10) |
| Yanıt | 40/80 (Tip) (Tr/Td) ms |
| İyi görünüm | Simetri |
| Çalışma Modu | HADS, normalde siyah, bulaşıcı. |
| Cam kalınlığı | 0.50+0.50 mm |
| İletişimlilik | 4.0% (Tip) (Polarizer ile) |
| Renk Derinliği | 16.7M % 70 NTSC |
| Arka ışık | B/L yok |
| Kütle | - |
| Kullanılır | Otomobil Ekranı |
| Yenilenme Hızı | - |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| Ratingler. | Depolama sıcaklığı: -40 ~ 95 °C Çalışma sıcaklığı: -40 ~ 85 °C |
| AV090HDE-N12 9.0 inç LCD Ekran Ekranı LCD Panel | |
AV090HDE-N12 LCD Panel Taşıma ve Paketleme:
![]()
AV090HDE-N12 LCD Panel Sık Sorular:
S: Üretim veya ticaret şirketi misiniz?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co., Ltd. bir Ticaret Şirketi. Biz LCD panellerin profesyonel dağıtımcılarıyız.Amacımız müşterilerimize en iyi ürünleri sunmaktır..
AV090HDE-N12 siparişim ne zaman gönderilir?
A: Siparişler ödemeyi aldıktan sonra 1-2 iş günü içinde gönderilir.
S: Siparişim için nakliye sırasında düşük değer ilan edebilir misiniz?
A:Evet, ihtiyacınız olursa sizin için yapabiliriz.
S: Aldığım AV090HDE-N12 LCD paneli çalışmazsa ne olur?
A: Tüm mallar gönderilmeden önce test edilecektir. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar