| Marka Adı: | LG Display |
| Model Numarası: | LM250WW1-SSA1 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
LM250WW1-SSA1 25.0 inç 2560*1080 LG monitörü için LCD panelli 25UM65
LM250WW1-SSA1 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | LG Ekranı |
| Model P/N | LM250WW1-SSA1 |
| Çapraz Boyut | 25.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 2560 ((RGB) × 1080, CSHD 111PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 585.216 ((W) × 246.888 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Boyutu | 602.2 ((W) × 271.2 ((H) × 17.4 ((D) mm |
| Parlaklık | 250 cd/m2 (Tip.) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| En iyi görüntü | Simetri |
| Renkleri Göster | 16.7M 99%sRGB |
| Sıklık | 60Hz |
| Ağırlık | 2.42/2.54Kgs (Tip/Max.) |
| Yüzey | Parlama karşıtı, sert kaplama (3H) |
| Kontrast oranı | 10001 (Tip) (TM) |
| Ekran Kipi | IPS, normalde siyah, iletken |
| Yanıt Zamanı | 14 (Tip) (G'den G'ye) |
| Lamba tipi | 15S4P WLED, 30K saat, Sürücü olmadan |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Uygulama | Masaüstü Monitörü |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (4 ch, 8-bit), 92 pin |
| Giriş Voltajı | 10.0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |
| LM250WW1-SSA1 25.0 inç 2560*1080 LG monitörü için LCD panelli 25UM65 | |
LM250WW1-SSA1 LCD Ekran Ödeme:
LM250WW1-SSA1 LCD panelini gönderme ve paketleme:
![]()
LM250WW1-SSA1 LCD Ekranı Taşıma:
LM250WW1-SSA1 LCD Panel Sık Sorulan Sorular:
S: Test edebiliyor musun?LM250WW1-SSA1 Gönderilmeden önce?
Tabii ki, bizim LCD panelimiz LM250WW1-SSA1 gönderilmeden önce sıkı bir şekilde test edildi.
S: Nasıl sipariş verilir?LG LM250WW1-SSA1?
A: T / T, Paypal, Western Union kabul ediyoruz.
S: LCD'nin garantisi ne kadar sürer?LM250WW1-SSA1?
A: 90 gün.
S: Peki ya LCD panelliLM250WW1-SSA1Aldığım işe yaramaz mı?
Cevap: LM250WW1-SSA1 gönderilmeden önce test edildi. Eğer böyle bir şey olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar