| Marka Adı: | BOE |
| Model Numarası: | BA050WV4-601 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union, MoneyGram |
BA050WV4-601 5.0 inç 480*800 LCD ekran Cep telefonu için
BA050WV4-601 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | BOE |
| Model P/N | BA050WV4-601 |
| Çapraz Boyut | 5.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, CELL, Full Cell |
| Karar | 480 ((RGB) × 800, WVGA 186PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 65.52 ((W) × 109.2 ((H) mm |
| Çizelge ((mm) | 69.32 × 118.1 × 0.6 (H × V × D) |
| Tedavi | Polarizör olmadan |
| Parlaklık | 0 cd/m2 |
| Kontrast oranı | 500: 1 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 60/70/70/70 (Tip) ((CR≥10) |
| Yanıt | 25 (Tip.) ((Tr+Td) ms |
| İyi görünüm | Saat 9'da. |
| Çalışma Modu | TN, Normalde Beyaz, Yayıcı |
| Cam kalınlığı | 0.30+0.30 mm |
| İletişimlilik | 5.75% (Tip) (Polarizer ile) |
| Renk Derinliği | 16.7M %50 NTSC |
| Arka ışık | B/L yok |
| Kütle | 12.0g |
| Kullanılır | Cep telefonu |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| Sürücü IC listesi | ÖnerimCOGOTM8009A, NT35510 |
| Ratingler. | Depolama sıcaklığı: -30 ~ 80 °C Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70 °C |
| BA050WV4-601 5.0 inç 480*800 LCD ekran Cep telefonu için | |
BA050WV4-601 LCD Panel Nakliye ve Paket:
![]()
S: Üretim veya ticaret şirketi misiniz?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co., Ltd. bir Ticaret Şirketi. Biz LCD panellerin profesyonel dağıtımcılarıyız.Amacımız müşterilerimize en iyi ürünleri sunmaktır..
S: Siparişim ne zaman gelecek? BA050WV4-601 gemisi mi?
A: Siparişler ödemeyi aldıktan sonra 1-2 iş günü içinde gönderilir.
S: Siparişim için nakliye sırasında düşük değer ilan edebilir misiniz?
A:Evet, ihtiyacınız olursa sizin için yapabiliriz.
S: Eğer LCD panelini BA050WV4-601'i alıyorum, çalışmıyor mu?
A: Tüm mallar gönderilmeden önce test edilecektir. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar