LM270WR2-SPA1 orijinal stokta 27.0 inçlik LCD ekran
Marka Adı: LG
Model Numarası: LM270WR2-SPA1
Model Adı:
LM270WR2-SPA1
Çapraz Boyut:
27.0"
Karar:
3840(RGB)×2160, UHD 163PPI
Etkin Alan:
596,16(G)×335,34(Y) Mm
Görme açısı:
89/89/89/89 (Tipik)(CR≥10)
Ekran Kipi:
IPS, Normalde Siyah, Aktarıcı
Renkleri Göster:
1.07B %100sRGB
Işık kaynağı:
17S4PWLED, 30K saat, Sürücü Yok
Kullanılır:
Masaüstü Monitörü
Sinyal Tipi:
eDP (4 Şerit), HBR2 (5,4G/şerit), 30 pimli Konektör
Ürün Açıklaması
LM270WR2-SPA1 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
Marka LG Ekranı
Model P/N LM270WR2-SPA1
Çapraz Boyut 27.0"
Panel Türü a-Si TFT-LCD, LCM
Karar 3840 ((RGB) × 2160, UHD 163PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Etkin Alan 596.16 ((W) × 335.34 ((H) mm
Bezel Açılışı 602.0(W) ×340.4 ((H) mm
Çizelge Boyutu 630 ((W) × 368.2 ((H) × 18.5 ((D) mm
Tedavi Parlama karşıtı, sert kaplama (3H)
Parlaklık 350 cd/m2 (Tip.)
Kontrast oranı 1000: 1 (Tip) (TM)
Görme açısı 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10)
Yanıt 14 (Tip) (G'den G'ye) ms
İyi görünüm Simetri
Çalışma Modu IPS, normalde siyah, iletken
Renk Derinliği 1.07B %100sRGB
Arka ışık 17S4PWLED, 30K saat, Sürücü yok
Kütle 3.22/3.38Kgs (Tip/Max.)
Kullanılır Masaüstü Monitörü
Yenilenme Hızı 60Hz
Dokunmatik ekran - Hayır.
Sinyal Türü eDP (4 şerit), HBR2 (5.4G/şerit), 30 pin
Voltaj kaynağı 10.0V (Tip.)
Ratingler. Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C
LM270WR2-SPA1 LCD Panel Taşıma ve Paket:
LM270WR2-SPA1 orijinal stokta 27.0 inçlik LCD ekran 0
LM270WR2-SPA1 LCD Ekran Gönderi süresi:
LM270WR2-SPA1 LCD Ekranı:
LM270WR2-SPA1 LCD ekran hatırlatması:
LM270WR2-SPA1 LCD Panel Sık Sorular:
S: Ödeyebilir miyim?- İyi.s LGEkran LM270WR2-SPA1Kredi kartıyla mı?
A: Evet!Paypal hesabınızdan kredi kartınızı kullanabilirsiniz.
S: Mallarımı nasıl gönderiyorsunuz?LM270WR2-SPA1?
S: Aradığım LCD'yi web sitesinde bulamıyorum, ne yapmalıyım?
A: Bize bazı fotoğraflar verebilirsiniz, raflarımızda çok fazla LCD var.
S: Ne olur?BuLGEkran LM270WR2-SPA1Almadığım işe yaramaz mı?
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%