| Marka Adı: | BOE |
| Model Numarası: | BF050WVE-500-1QP0 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
BF050WVE-500-1QP0 5.0 inç LCD ekran TFT LCD ekran
BF050WVE-500-1QP0 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | BOE |
| Model P/N | BF050WVE-500-1QP0 |
| Çapraz Boyut | 5.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, CELL, Full Cell |
| Karar | 480 ((RGB) × 800, WVGA 186PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 65.52 ((W) × 109.2 ((H) mm |
| Çizelge ((mm) | 68.92 ((W) × 116.98 ((H) × 0.5 ((D) |
| Parlaklık | 0 (cd/m2) |
| Görme açısı | 80/80/80/80 (Tip) |
| İyi görünüm | Simetri |
| Cam kalınlığı | 0.25+0.25 mm |
| Renk Derinliği | 16.7M 53% NTSC |
| Kütle | TBD |
| Yenilenme Hızı | - |
| Tedavi | Polarizör olmadan |
| Kontrast oranı | 900: 1 (Tip) (TM) |
| Çalışma Modu | ADS, normalde siyah, ışınlayıcı. |
| Yanıt | 25 (Tip.) ((Tr+Td) ms |
| İletişimlilik | % 7 (Tip) (Polarizer olmadan) |
| Arka ışık | B/L yok |
| Kullanılır | Cep telefonu |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| Sürücü IC listesi | Gömülü COGOTM8009A, HX8369B, NT35502, LG4573, S6D77A |
| Ratingler. | Depolama sıcaklığı: -30 ~ 80 °C Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70 °C |
| BF050WVE-500-1QP0 5.0 inç LCD ekran TFT LCD ekran | |
BF050WVE-500-1QP0 LCD Panel Gönderi ve Paket:
![]()
S: Aradığım LCD'yi web sitesinde bulamıyorum, ne yapmalıyım?
A: Bize bazı fotoğraflar verebilirsiniz, raflarımızda çok fazla LCD var.
S: BF050WVE-500-1QP0 mallarımı ne kadar süreyle alacağım?
A: Genel olarak, DHL/FEDEX/UPS/TNT ile elinize ulaşmak 3-8 gün sürecektir.
S: BF050WVE-500-1QP0 için ödeme nasıl yapılır?
A: T / T, Paypal, Western Union kabul ediyoruz.
S: Aldığım BF050WVE-500-1QP0 çalışmazsa ne olur?
A:BF050WVE-500-1QP0 nakliye edilmeden önce sıkı bir şekilde test edilecek. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar