| Marka Adı: | LG Display |
| Model Numarası: | LM270WR9-SSA1 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
LM270WR9-SSA1 27.0 inç 3840*2160 LCD Ekran Modülü
LM270WR9-SSA1 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | LG Ekranı |
| Model P/N | LM270WR9-SSA1 |
| Çapraz Boyut | 27.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 163PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Boyutu | 608.8 ((W) × 349.4 ((H) × 15.3 ((D) mm |
| Yüzey | Antiglare (Haze 25%), sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 400 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 20001 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Ekran Kipi | IPS, normalde siyah, iletken |
| En iyi görüntü | Simetri |
| Yanıt Zamanı | 14 (Tip) (G'den G'ye) |
| Renkleri Göster | 1.07B 97%DCI-P3 |
| Lamba tipi | 19S4PWLED, 30K saat, Sürücü olmadan |
| Sıklık | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Panel Ağırlığı | 2.45/2.57Kgs (Tip/Max.) |
| Uygulama | Masaüstü Monitörü |
| Sinyal Arayüzü | eDP (4 şerit), HBR2 (5.4G/şerit), 30 pin |
| Giriş Voltajı | 10V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |
| LM270WR9-SSA1 27.0 inç 3840*2160 LCD Ekran Modülü | |
LM270WR9-SSA1 LCD Panel Taşıma ve Paket:![]()
LM270WR9-SSA1 LCD Ekran Paketi:
LM270WR9-SSA1 LCD Panel Sık Sorular:
S: Üretim veya ticaret şirketi misiniz?
A: Biz bir Ticaret Şirketiyiz. Biz LCD panel profesyonel distribütörleriyiz. Kendi depo ve envanterimiz var. Hedefimiz müşterilerimize en iyi ürünleri sunmaktır.
S: Örnek siparişini kabul ediyor musunuz?LM270WR9-SSA1?
A: Evet, hoş geldiniz!
S: Garanti süresi:LM270WR9-SSA1?
A: 90 gün.
S: EğerLM270WR9-SSA1Aldığım işe yaramaz mı?
A: Bizim LM270WR9-SSA1 nakliye öncesinde test ok oldu. Eğer bu olur, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin, Eğer hala sorun varsa, değişim veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar