| Marka Adı: | BOE |
| Model Numarası: | BP101WX1-203 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
BP101WX1-203 10.1 inç LCD ekranı
BP101WX1-203 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | BOE |
| Model P/N | BP101WX1-203 |
| Çapraz Boyut | 10.1 |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1280 ((RGB) × 800, WXGA 149PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 216.96 ((W) × 135.6 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | 220.46 ((W) × 139.25 ((H) mm |
| Parlaklık | 350 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 6001 dakikada. |
| Yön göster | Simetri |
| Yanıt Zamanı | 25 (Tip.) ((Tr+Td) |
| Görme açısı | 80/80/80/80 (Tip) |
| Çalışma Modu | ADS, normalde siyah, ışınlayıcı. |
| Destek Rengi | 16.7M %50 NTSC |
| Işık Kaynağı | WLED, 15K saat, LED Sürücü ile |
| Ağırlık | 160g (En fazla.) |
| Tasarlanmıştır | Pad & Tablet |
| Çerçeve Hızı | 60Hz |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Arayüz Tipi | LVDS (1 ch, 8-bit), 40 pin |
| Güç kaynağı | 3.3V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |
| BP101WX1-203 10.1 inç LCD ekranı | |
BP101WX1-203 LCD Panel Taşıma ve Paket:
![]()
S: İstendiğim ekranı listelerinizde bulamıyorsam ne yapmalıyım?
A: stokta olmalı, lütfen doğrudan bizimle iletişime geçin. Eğer yoksa, sizin için bulmaya çalışabiliriz.
S: Neden büyük sipariş teslimat süreleri uzun?
A: Tüm LCD panelleri gönderilmeden önce sıkı bir şekilde test edilir, iyi kalite LCD panelini aldığınızdan ve iyi çalıştığınızdan emin olmak için!
S: Siparişim için nakliye sırasında düşük değer ilan edebilir misiniz?
A:Evet, ihtiyacınız olursa sizin için yapabiliriz.
S: Eğer LCD panel BP101WX1-203 Aldığım işe yaramaz mı?
A: Tüm mallar gönderilmeden önce test edilecektir. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar