| Marka Adı: | BOE |
| Model Numarası: | BS050HDE-N41-6Q00 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
BS050HDE-N41-6Q00 5.0 inç LCD ekran Cep telefonu için LCD ekran
BS050HDE-N41-6Q00 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | BOE |
| Model P/N | BS050HDE-N41-6Q00 |
| Çapraz Boyut | 5.0" |
| Panel Türü | LTPS TFT-LCD, CELL, Tam Hücre |
| Karar | 720 ((RGB) × 1280, WXGA 296PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 61.776 ((W) × 109.824 ((H) mm |
| Çizelge Boyutu | 63.77 ((W) × 116.56 ((H) × 0.4 ((D) mm |
| Yüzey | Polarizör olmadan |
| Parlaklık | 0 cd/m2 |
| Kontrast oranı | 13001 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 80/80/80/80 (Tip) |
| Ekran Kipi | ADS, normalde siyah, ışınlayıcı. |
| En iyi görüntü | Simetri |
| Yanıt Zamanı | 25 (Tip.) ((Tr+Td) |
| Cam Derinliği | 0.20+0.20 mm |
| İletişimlilik | 5.6% (Tip) (APCF ile) |
| Renkleri Göster | 16.7M % 70 NTSC |
| Lamba tipi | B/L yok |
| Sıklık | - |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Sürücü IC | COGSuggest NVT35590, OTM1282A. Himax8392A |
| Panel Ağırlığı | - |
| Uygulama | Cep telefonu |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70 °C; Depolama sıcaklığı: -30 ~ 80 °C |
| BS050HDE-N41-6Q00 5.0 inç LCD ekran Cep telefonu için LCD ekran | |
BS050HDE-N41-6Q00 LCD Panel Gönderi ve Paketi:
![]()
S: Üretim veya ticaret şirketi misiniz?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co., Ltd. bir Ticaret Şirketi. Biz LCD panellerin profesyonel dağıtımcılarıyız.Amacımız müşterilerimize en iyi ürünleri sunmaktır..
S: Siparişim BS050HDE-N41-6Q00 ne zaman gönderilir?
A: Siparişler ödemeyi aldıktan sonra 1-2 iş günü içinde gönderilir.
S: Siparişim için nakliye sırasında düşük değer ilan edebilir misiniz?
A:Evet, ihtiyacınız olursa sizin için yapabiliriz.
S: Aldığım BS050HDE-N41-6Q00 LCD paneli çalışmazsa ne olur?
A: Tüm mallar gönderilmeden önce test edilecektir. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar