| Marka Adı: | BOE |
| Model Numarası: | BS055FHG-N41-6900 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
BS055FHE-N41-6900 5.5 inç LCD Ekranı
BS055FHE-N41-6900 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | BOE |
| Model P/N | BS055FHG-N41-6900 |
| Çapraz Boyut | 5.5" |
| Panel Türü | LTPS TFT-LCD, CELL, COG |
| Karar | 1080 ((RGB) ×1920, FHD 403PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 68.04 ((W) ×120.96 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Boyutu | 70.04 ((W) × 127.61 ((H) × 0.4 ((D) mm |
| Yüzey | - |
| Parlaklık | 0 cd/m2 |
| Kontrast oranı | 9001 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 80/80/80/80 (Tip) |
| Ekran Kipi | ADS, normalde siyah, ışınlayıcı. |
| En iyi görüntü | Simetri |
| Yanıt Zamanı | 25 (Tip.) ((Tr+Td) |
| Cam Derinliği | 0.20+0.20 mm |
| İletişimlilik | 4%2 (Tip) (Polarizer ile) |
| Renkleri Göster | 16.7M % 70 NTSC |
| Lamba tipi | B/L yok |
| Sıklık | - |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Sürücü IC | COGBin-built-in NT35695 |
| Panel Ağırlığı | TBD |
| Uygulama | Cep telefonu |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70 °C; Depolama sıcaklığı: -30 ~ 80 °C |
| BS055FHE-N41-6900 5.5 inç LCD Ekranı | |
BS055FHE-N41-6900 LCD Panel Gönderi ve Paketi:
![]()
S: İstendiğim ekranı listelerinizde bulamıyorsam ne yapmalıyım?
A: stokta olmalı, lütfen doğrudan bizimle iletişime geçin. Eğer yoksa, sizin için bulmaya çalışabiliriz.
S: Neden büyük sipariş teslimat süreleri uzun?
A: Tüm LCD panelleri gönderilmeden önce sıkı bir şekilde test edilir, iyi kalite LCD panelini aldığınızdan ve iyi çalıştığınızdan emin olmak için!
S: Siparişim için nakliye sırasında düşük değer ilan edebilir misiniz?
A:Evet, ihtiyacınız olursa sizin için yapabiliriz.
S: LCD panelini BS055FHG-N41-6900 Aldığım işe yaramaz mı?
A: Tüm mallar gönderilmeden önce test edilecektir. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Eğer hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar