| Marka Adı: | LG Display |
| Model Numarası: | LM340UW2-SSA2 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/genel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
LG Ekranı için LM340UW2-SSA2 34.0 inç 3440*1440 LCD Panel Modülü
LM340UW2-SSA2 LCD Panel Ürün ayrıntıları:
| Marka | LG Ekranı |
| Model P/N | LM340UW2-SSA2 |
| Çapraz Boyut | 34" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 3440 ((RGB) × 1440 109PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 799.8 ((W) × 334.8 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Dim. | 819.3 ((H) × 363 ((V) × 19.1 ((D) mm |
| Tedavi | Parlama karşıtı, sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 300 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 10001 (Tip) (TM) |
| Yön göster | Simetri |
| Yanıt Zamanı | 5 (Tip) (G'den G'ye) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Çalışma Modu | IPS, normalde siyah, iletken |
| Destek Rengi | 1.07B |
| Işık Kaynağı | WLED, 30K saat, sürücü yok |
| Ağırlık | - |
| Tasarlanmıştır | Masaüstü Monitörü |
| Çerçeve Hızı | 60Hz |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Arayüz Tipi | LVDS (4 ch, 10 bit), 174 pin |
| Güç kaynağı | 10.0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |
| LG Ekranı için LM340UW2-SSA2 34.0 inç 3440*1440 LCD Panel Modülü | |
LM340UW2-SSA2 LCD Panel Taşıma ve Paket:![]()
LM340UW2-SSA2 LCD Ekran Paketi:
LM340UW2-SSA2 LCD Panel Sık Sorulan Sorular:
S: Test edebiliyor musun?LM340UW2-SSA2 Gönderilmeden önce?
Tabii ki, bizim LCD panelimiz LM340UW2-SSA2 gönderilmeden önce sıkı bir şekilde test edildi.
S: Nasıl sipariş verilir?LG LM340UW2-SSA2?
A: T / T, Paypal, Western Union kabul ediyoruz.
S: LCD'nin garantisi ne kadar sürer?LM340UW2-SSA2?
A: 90 gün.
S: Peki ya LCD panelliLM340UW2-SSA2Aldığım işe yaramaz mı?
Cevap: LM340UW2-SSA2 gönderilmeden önce test edildi. Eğer bu olursa, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin. Hala sorun varsa, değişimi veya iade panelini kabul ederiz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar